Судове рішення #6584445

                  Справа № 2-5859/2009  

           

Р І Ш Е Н Н Я  

І М Е Н Е М        У К Р А Ї Н И  


05 жовтня 2009 року   Краматорський  міський суд Донецької області у складі:  

      головуючого судді    Костюкова .Г.  

        при секретарі             Скоробогатовій М.В.  

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Краматорську цивільну справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю “Краматорськтеплоенерго” до ОСОБА_1, ОСОБА_2  про стягнення заборгованості за опалення та гаряче  водопостачання, –  

В С Т А Н О В И В :  

30.06.2009 року ТОВ «Краматорськтеплоенерго» звернулося в суд з позовом до відповідачів про стягнення заборгованості за опалення та гаряче  водопостачання. В обґрунтування своїх вимог вказали, що відповідачі  зареєстровані у кв.№ 82 буд.№1 по вул. Гвардійців Кантемирівців  у м.Краматорську, для якої ТОВ «Енергохолдінг» здійснювало поставку теплової енергії й гарячого водопостачання.  Відповідачі несвоєчасно і не в повному обсязі оплачували отриману теплову енергію та гаряче водопостачання,  допустив  виникнення заборгованості за період з 01.08.2003 р. по 01.05.2009 р.  в розмірі  3527,29 грн., яку просить  стягнути з відповідачів  на користь позивача, а також понесені судові витрати, оскільки  відповідно до угоди  № 6/06 від 22.12.2006р. “Про уступку права вимоги”, укладеної між ТОВ “Енергохолдінг” та ТОВ “Краматорськтеплоенерго”,  позивач прийняв на себе  з 01.01.2007 року право вимоги виконання грошових зобов’язань фізичних осіб – споживачів послуг з опалення та гарячого водопостачання.  

У судове засідання представник  позивача ОСОБА_3 не з’явився, але надав заяву у якій просив справу слухати у його відсутність, та просив позов задовольнити у повному обсязі.  

Відповідачі ОСОБА_1,ОСОБА_2 в судове засідання не з’явилися, про час розгляду справи повідомлялися належним чином, надали заяву у якій позов визнали у повному обсязі та просили справу розглядати у їх відсутність.  

Проаналізувавши зібрані в справі докази, суд вважає, що позов підлягає задоволенню.  

Судом встановлено, що  відповідачка ОСОБА_1 є наймачем та проживає в ІНФОРМАЦІЯ_1.  Разом з нею проживає її син  ОСОБА_2 у  якості члена родини.  

Згідно ст.ст.67,68 ЖК України,  п. 30 Правил надання послуг з централізованого опалення , постачання холодної та гарячої  води і водовідведення та типового договору  про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної  та гарячої води і водовідведення, затверджених Постановою Кабінета Міністрів України від 21.07.2005 року за № 630,  наймач, та члени його родини зобов'язані вчасно вносити плату за користування житлом і комунальними послугами по затвердженим у встановленому порядку тарифам.  

Як вбачається з довідки по особовому рахунку відповідачці, заборгованість  за спожиту теплову енергію та гаряче водопостачання  за період з 01.08.2003 року по 01.05.2009 року  складає 3527 грн.29коп.  

Вказана сума сторонами не оскаржується, тому підлягає  солідарному стягненню з відповідачів на користь позивача.  

Згідно ст.ст.512,514,516 ЦК України, кредитор у зобов’язанні може бути замінений іншою особою  в результаті передачі своїх прав  іншій особі  по право чину (уступка права вимоги); заміна кредитора у зобов’язанні  може бути проведена без подання згоди боржником; до нового кредитора переходять права попереднього кредитора у зобов’язанні в обсязі та на умовах, що існували на час переходу цих прав.  

Крім того,  відповідно до ст.81, 88 ЦПК України, з відповідачів на користь позивача необхідно стягнути  сплачені ним витрати  на інформаційне – технічне забезпечення розгляду цивільної справи в розмірі 250 грн., а також в доход держави судовій збір в розмірі  51 грн.    

Керуючись ст. 8,14,15,215,223  ЦПК України,  ст.ст.67,68 ЖК  України, ст.512,514,516 ЦК України, суд,-  

В И Р І Ш И В:  

  Позовні вимоги товариства з обмеженою відповідальністю “Краматорськтеплоенерго” до ОСОБА_1, ОСОБА_2   про стягнення заборгованості за опалення та гаряче  водопостачання, задовольнити.  

Стягнути солідарно з ОСОБА_1, ОСОБА_2 на користь ТОВ “Краматорськтеплоенерго” (п/р  26007301280 у Краматорському відділенні № НОМЕР_1 «Державний ощадний банк України», МФО 394222, ЄДРПОУ 34657789) заборгованість по оплаті послуг з опалення та гарячого водопостачання за період з  01.08.2003 року 01.05.2009р.  в розмірі  3527гривень 29  копійок, судові витрати в розмірі 250 гривен.  

Стягнути  солідарно з ОСОБА_1, ОСОБА_2   в доход держави судовий збір в розмірі 51 грн.  

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження  не було подано.  Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження,  але  апеляційна  скарга  не  була  подана  у   строк, встановлений  статтею  294  ЦПК України,  рішення  суду набирає законної сили  після  закінчення  цього  строку.  У  разі  подання апеляційної  скарги  рішення,  якщо  його  не   скасовано,  набирає законної сили після розгляду справи Апеляційним судом Донецької області. Заяву  про  апеляційне  оскарження  рішення  Краматорського міського суду  може бути подано протягом десяти днів з дня  проголошення рішення.  Апеляційна скарга на  рішення  суду  подається  протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Заява  про  апеляційне  оскарження  та  апеляційна  скарга подаються  Апеляційному  суду  Донецькій області через  Краматорський міський суд.  



Суддя:  

Рішення винесено та надруковано в нарадчій кімнаті в єдиному примірнику.  

Суддя:                                                                                                                                                                                                  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація