Справа № 3-740-2009рок у
П О С Т А Н О В А
21.07.2009 року. м.Городище
Суддя Городищенського районного суду Савенко О.М.,розглянувши матеріали, які надійшли від Територіальної Державної інспекції праці у Черкаській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, жительки АДРЕСА_1, українки, громадянки України, ІНФОРМАЦІЯ_2, -
за ст.41ч.1 Кодексу України про Адміністративні Правопорушення ,-
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1, будучи ІНФОРМАЦІЯ_2 порушила вимоги ст.30 Закону України «Про оплату праці» щодо обов»язку власника вести достовірний облік виконуваної працівником роботи та достовірний облік витрат на оплату праці: табелі обліку роботи сторожів не відповідають фактичній роботі, остільки в три, чотири години ночі вони не закінчують роботу; не розроблені посадові інструкції; відсутній внутрішній трудовий розпорядок; виплата заробітної плати проводиться з порушення вимог ст.115 КЗпП; затримується розрахунок із працівниками при звільненні.
ОСОБА_1, будучи своєчасно сповіщеною, шляхом надіслання судових повісток 01.07.2009 року та 06.07.2009 року, про місце і час розгляду справи, в судові засідання не з»явився, а тому в силу вимог ст.268 КУпАП суд вважає за можливе розглянути справу у відсутності особи.
На підставі ст. 280 Кодексу України про адміністративні правопорушення, судом було встановлено обставини, що підлягають з”ясуванню при розгляді справи про адміністративне правопорушення, а саме факт вчинення адміністративного правопорушення, винність особи у його вчиненні.
Згідно ст. 33 Кодексу України про адміністративні правопорушення, при накладенні стягнення, враховується характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом”якшують і обтяжують відповідальність, а тому, суд бере до уваги, що ОСОБА_1 працююча, притягується до адміністративної відповідальності вперше, за змістом протоколу вину визнала.
Зважаючи на вищевикладене, беручи до уваги характер вчиненого правопорушення, керуючись ст.33,ст.268, ст.280, ч.1 ст.41, 294, Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення, відповідальність за яке
передбачена ч.1ст.41 Кодексу України про адміністративні правопорушення і накласти стягнення у
вигляді штрафу в розмірі 510 грн..
Постанова судді може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до Апеляційного суду Черкаської області через Городищенський районний суд.
Постанова судді набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Суддя: О.М.Савенко
- Номер: 3/2407/1628/11
- Опис: пошходження автодоріг
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-740
- Суд: Новоселицький районний суд Чернівецької області
- Суддя: Савенко Оксана Миколаївна
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 18.07.2011
- Дата етапу: 03.08.2011