Справа № 2а-5342/2009
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
12 жовтня 2009 року Краматорський міський суд Донецької області у складі:
головуючого судді Костюкова Д.Г.
при секретарі Скоробогатовій М.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у м.Краматорську справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України у м.Краматорську Донецької області про визнання дій неправомірними, зобов’язання провести доплату соціального підвищення як «дитині війни»
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до УПФУ у м.Краматорську про визнання дій неправомірними, зобов’язання провести доплату соціального підвищення як «дитині війни» за період 2006-2007р.р.
У судове засідання на 22 вересня 2009 року не з’явився, про час і місце судового засідання повідомлявся належним чином.
У судове засідання на 12 жовтня 2009 року позивач повторно у судове засідання не з’явився, будучи належним чином повідомленим про час і місце судового засідання, причини своєї неявки суду не повідомив, заяви про розгляд справи за його відсутність не подавав.
Таким чином, в силу п.5ч.1 ст.155 КАС України , суд визнає, що позивач повторно не з’явився до суду без поважних причин.
Відповідно до вимог ч.3ст.128, п.5ч.1ст.155 КАС України суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду, якщо належним чином повідомлений позивач повторно не з’явився в судове засідання без поважних причин або повторно не повідомив про причини неявки, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності.
Керуючись ст.ст.128 ч.3, 155 ч.1 п.5 КАС України, суд –
У Х В А Л И В:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України у м.Краматорську Донецької області про визнання дій неправомірними, зобов’язання провести доплату соціального підвищення як «дитині війни»залишити без розгляду.
Роз’яснити позивачу, що відповідно до ч.3 ст.155 КАС України після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду, він має право звернутися до суду в загальному порядку.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений статтею 186 КАС України, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо вона не скасована, набирає законної сили після розгляду справи Донецьким апеляційним адміністративним судом. Заяву про апеляційне оскарження ухвали Краматорського міського суду може бути подано протягом п’яти днів з дня її проголошення. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяті днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються Донецькому апеляційному адміністративному суду через Краматорський міський суд. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя
Ухвалу винесено та надруковано в єдиному примірнику у нарадчій кімнаті.
Суддя