Справа 3-259/09 р.
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17 березня 2009 року м. Жидачів
Суддя Жидачівського районного суду Галій О.Й, розглянувши матеріали адміністративної справи, що поступили від начальника Жидачівського РВ УМВСУ у Львівській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, 1991 року
народження, українця, гр.України, жителя
м. Жидачів вул. Фабрична, 3/11 Львівської області,
учня Жидачівського ПЛ? раніше до адміністративної
відповідальності не притягувався,
- за ст. 173 КУпАП,-
В с т а н о в и в:
ОСОБА_1, 20 лютого 2009 року приблизно в 17 год. 50 хв. в приміщенні Жидачівської ЗОШ
І-ІІІ ступеня № 2, не реагуючи на заборону чергової школи ОСОБА_2 заходити в приміщення школи, в коридорі, на 2-му поверсі зірвав з вікон 4 тюлі, чим порушив громадський порядок та спокій громадян.
В судовому засіданні правопорушник вину у вчиненому визнав.
Винність правопорушника також доведена зібраними по справі матеріалами: протоколом про адміністративне правопорушення та його письмовим поясненням.
Вбачаю в діях ОСОБА_1 склад адміністративного правопорушення, передбаченого
ст. 173 КУпАП – дрібне хуліганство.
Керуючись ст.ст. 24 п.2, 284 п.1 КУпАП,-
П о с т а н о в и в :
ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності і призначити стягнення у виді адміністративного штрафу в розмірі трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 51 ( п»ятдесят одну ) грн.
Стягнути з ОСОБА_1 в доход бюджету Жидачівської міської ради Львівської області 21081300 на розрахунковий рахунок № 33111336700158 банк ГУДКУ у Львівській області МФО 825014 ЄДРПОУ 23949563, 51 ( п»ятдесят одну ) грн.
Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора протягом 10 днів до апеляційного суду Львівської області через Жидачівський районний суд.
Суддя Жидачівського районного суду О.Й. Галій