Судове рішення #6576902

          Справа №2-3923/09  

   

Р І Ш Е Н Н Я  

І М Е Н Е М       У К Р А Ї Н И  

22 жовтня  2009  року     м. Кам’янець-Подільський  


Кам’янець-Подільський міськрайонний суд  Хмельницької області в складі:  

головуючого судді -  Лисюка  А.І.  

при секретарі - Гнапінській Т.В.,  

розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні   цивільну справу за позовом  ОСОБА_1 до ОСОБА_2  про стягнення аліментів,  суд, -  


В С Т А Н О В И В  :  


  Сторони перебували у зареєстрованому шлюбі, який розірвано 18 червня 2008 року відділом реєстрації актів цивільного стану по місту Кам’янець-Подільському, актовий запис № 179.  

  Від  даного шлюбу народилися діти:  син ОСОБА_3, 29 жовтня 1995 року та син ОСОБА_4, 05.12.1997 року.  

    Позивачка, звернувшись до суду з цим позовом вказує, що  відповідач, батько дітей, матеріальної допомоги на їх утримання з червня 2008 року не надає, хоча працездатний, має постійний заробіток. Тому позивачка просить стягнути з відповідача на її користь 1\3 частину заробітної плати (доходу) щомісячно, але не менше ніж 30 % прожиткового  мінімуму  для кожної дитини відповідного віку до їх повноліття.  

  Позивачка в суді свої позовні вимоги підтримує, просить стягнути аліменти з  ОСОБА_2 на свою користь на утримання неповнолітніх дітей:  сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2  в розмірі 1\3  частини заробітної плати (доходу) щомісячно, але не менше ніж 30 % прожиткового  мінімуму доходів громадян  для кожної дитини відповідного віку до  досягнення ними повноліття.    

Відповідач в суді позов визнав, погодився щомісячно сплачувати аліменти  на утримання  неповнолітніх дітей:  сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2  в розмірі 1\3  частини заробітної плати (доходу) щомісячно, але не менше ніж 30 % прожиткового мінімуму доходів громадян для кожної дитини відповідного віку до  досягнення ними повноліття.  

Суд, вивчивши матеріали справи, заслухавши пояснення сторін вважає, що позов підлягає задоволенню, оскільки оснований на законі, доведений в суді, повністю визнаний самим відповідачем.  

Встановлено,  що від  подружнього життя  сторони мають неповнолітніх дітей:  сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, які проживають з позивачкою і знаходяться на повному її утриманні.  

Батько дитини - відповідач по справі,  з червня 2008 року не надає будь-якої матеріальної допомоги на утримання дітей, хоч має можливість їх матеріально утримувати, оскільки він працездатний, має постійний заробіток.  

Згідно чинного законодавства,  батьки зобов’язані матеріально утримувати своїх дітей.  

Тому даний позов  слід задоволити .  

На підставі ст. 180,182, 184 Сімейного кодексу України,  

керуючись ст.ст. 3,10,15,30,107,130,208,209,213,215  ЦПК України,  суд,-  

        В И Р І Ш И В  :  


Стягувати щомісячно аліменти  в розмірі 1\3  частини заробітної плати (доходу) щомісячно, але не менше ніж 30 % прожиткового  мінімуму доходів громадян  для кожної дитини відповідного віку з  ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3,   уродженця та жителя ІНФОРМАЦІЯ_4, працюючого не офіційно на «Металоприлад»  на  користь  ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_5, жительки м.Кам’янець-Подільського, проспект Грушевського,7 кв.№6, Хмельницької області на  утримання  дітей:  сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2  до  досягнення ними повноліття, починаючи з 18 вересня 2009 року.  

Стягнути з ОСОБА_2  на користь держави  51 грн.  державного мита.  


Рішення в частині стягнення аліментів за один місяць підлягає негайному виконанню.  


На рішення суду може бути подана  апеляційна  скарга до апеляційного суду  Хмельницької області через Кам’янець-Подільський  міськрайонний суд  на протязі  двадцяти днів при умові  подачі заяви  про оскарження на протязі  десяти днів з дня проголошення рішення.  

Неподання  заяви про апеляційне  оскарження рішення суду не позбавляє права  сторін подати  апеляційну  скаргу у строк  встановлений для подання заяви.              

 

Суддя:          

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація