Справа №2-1851/09
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
09 вересня 2009року Дніпровський районний суд м. Херсона у складі:
головуючого судді Заболотного В.М.,
при секретареві Студинській К.Ю.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду у м. Херсоні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , про усунення перешкод в користуванні земельною ділянкою та спонукання відновлення колони огорожі, -
Керуючись ст.ст.10, 60, 61, 169, 212, 215 ЦПК України, суд, –
В И Р І Ш И В :
У задоволенні позовних вимог ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , про усунення перешкод в користуванні земельною ділянкою та спонукання відновлення колони огорожі – відмовити за необґрунтованістю.
Заяву про апеляційне оскарження рішення може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення до Дніпровського районного суду м. Херсона. Апеляційна скарга на рішення подається до Дніпровського районного суду м. Херсона протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження, з подачею її копії до апеляційної інстанції, або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.
Суддя Заболотний В.М.