Увага! Зараз ми працюємо у тестовому режимі! Якщо у Вас є будь-які підказки, бажання або відгуки, будь-ласка, лишайте їх на
Судове рішення #657181
Справа № 1-22/2007

Справа    1-22/2007

ВИРОК

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

02.02.2007 року                        Голованівський районний суд Кіровоградської області

у складі головуючого судді                                 Бутенко О.Ф.

при секретарі                                        Швець Н.П.

з участю прокурора                                          ОСОБА_1

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в сел. Голованівськ справу про обвинувачення ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та мешканця с. Троянка Голованівського району Кіровоградської області, українця, громадянина України, освіта середня, одруженого, утриманців та пільг не має, не судимий, не працюючого,

по ч. 1 ст. 185 КК України

встановив:

В січні 2007 року ОСОБА_2 скоїв таємне викрадення чужого майна при таких обставинах:

09.01.2007 року о 17 год. в с.Троянка ОСОБА_2 з метою викрадення чужого майна та обернення його на свою користь шляхом вільного доступу викрав 6 індиків, що зайшли на подвір"я його домоволодіння, закрив їх в своєму хліві, чим спричинив матеріальні збитки ОСОБА_3 на загальну суму 630 грн.

Допитаний в судовому засіданні підсудний ОСОБА_2 свою вину в таємному викраденні чужого майна шляхом вільного доступу визнав повністю і пояснив, що біля 17 год. на подвір"ї свого домоволодіння побачив разом зі своїми індиками в кількості 9 штук 6 штук чужих. Переслідуючи умисел на їх викрадення, він загнав усіх індиків в свій хлів, зловив шість чужих і в мішках разом з дружиною переніс їх до свого сина. Дружині пояснив, що це їх індики. Розкаюється в скоєному, просить його суворо не карати. Вчинив так тому, що в нього раніше також викрали індики, хто він не знає. Збитки відшкодував, індиків повернув.

В силу ст. 299 КПК України суд в оцінку доказів, представлених досудовим слідством, не входить, оскільки обставини справи та розмір матеріальних збитків ніким не оспорюються.

По місцю проживання підсудний ОСОБА_2 характеризується негативно, а/с-20, відбував службу в Збройних Силах СРСР, а/с-16, стан його здоров"я задовільний, а/с-14, притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжку, звільнений від кримінальної відповідальності по амністії, а/с-13, матеріальні збитки відшкодував, а/с-11, утриманців не має, а/с-15, має постійне місце проживання, а/с-17-18.

Суд, заслухавши підсудного, дослідивши матеріали справи, дійшов до висновку, що підсудний ОСОБА_2 таємно викрав чуже майно шляхом вільного доступу, вина його доведена і його дії суд кваліфікує по ч. 1 ст. 185 КК України як крадіжка без кваліфікуючих ознак.

Призначаючи міру покарання підсудному, суд враховує характер та ступінь

 

2

суспільної небезпечності злочину, що відноситься до категорії середньої тяжкості, особистість підсудного, що характеризується негативно, не судимого, щире каяття та відшкодування матеріальних збитків та невеликий розмір викраденого як пом"якшуючі покарання обставини, обтяжуючих покарання обставин суд не встановив і вважає, що його виправлення та перевиховання можливе без його ізоляції від суспільства, до нього доцільно застосувати міру покарання у вигляді штрафу.

Керуючись ст.ст. 323, 324 КПК України, суд

засудив:

ОСОБА_2 визнати винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.1ст. 185 КК України та призначити йому покарання в вигляді штрафу в розмірі 40 (сорока) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 680 (шістсот вісімдесят) грн.

Речові докази по справі - 6 (шість) індиків повернути за належністю ОСОБА_3.

На вирок може бути подана апеляція до апеляційного суду Кіровоградської області через Голованівський районний суд протягом 15 (п"ятнадцяти) діб з моменту його проголошення.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація