Судове рішення #656994
справа № 3-63,07р

справа  № 3-63,07р.

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

05.02.2007 року                                                                                        м. Валки

Суддя Банківського районного суду Харківської області Курило Л.В., розглянувши матеріали, які надійшли від MB №6 ДАІ УМВС України в Харківській області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1н., уродженця Молдови м.Кишинів, громадянина України, мешкаючого в АДРЕСА_1, працюючого ПСП „ІНФОРМАЦІЯ_2", механізатор,

за ст. 122 ч. 2  Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 13.12.2006 року в 11 год 10 хв. в АДРЕСА_2 керуючи транспортним засобом АЗЛК-2140, державний номер НОМЕР_1 не виконував вимогу дорожнього знаку 3.21 ПДР „В'їзд заборонено", чим порушив п. 33.3.21 ПДР України.

Своїми діями ОСОБА_1 скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ст.122 ч.2 КУпАП.

Факт адміністративного правопорушення підтверджується адміністративним протоколом, письмовими поясненнями правопорушника .

В судовому засіданні ОСОБА_1 проти скоєння ним адміністративного правопорушення  не заперечував та підтвердив все так як зазначено в протоколі про адміністративне правопорушення.

Вивчивши матеріали справи, суддя вважає, що в діях ОСОБА_1 є склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 122 КУпАП, тому необхідно накласти на нього адміністративне стягнення у попередження.

На підставі викладеного, та керуючись ч. 2 ст.122, ст.284 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

ПОСТАНОВИВ

ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності за ст. 122 ч.2 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у вигляді попередженя.

Постанова суду є остаточною і оскарженню не підлягає.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація