Справа № 2- 3060/09
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
01 жовтня 2009 р. Червоноградський міський суд Львівської області
в складі: головуючого- судді Сковронського С.І.
при секретарі Павельчук З.Ф.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Червонограді справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
в с т а н о в и в :
позивачка звернувся в суд з позовною заявою до відповідача про розірвання шлюбу покликаючись на те, що 18 травня 2002 року зареєструвала шлюб з відповідачем і від спільного проживання у них народилося двоє дітей: дочка ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та дочка ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2 Основною причиною звернення до суду послужило те, що з відповідачем склались ненормальні взаємини, відповідач має іншу жінку, що призвело до розриву сімейних стосунків, а тому просить шлюб розірвати, дітей залишити в неї на вихованні.
В судовому засіданні позивачка позовні вимоги підтримала, зіслалася на обставини викладені в позовній заяві, настоює на розірванні шлюбу.
Відповідач в судовому засіданні позов визнав, просить шлюб розірвати.
Заслухавши пояснення, оцінивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає до задоволення з таких підстав:
Судом встановлено, що сторони зареєстрували шлюб 18 травня 2002 року у Мурованській сільській раді, Сокальського району, Львівської області, актовий запис №3.
Спільне сімейне життя сторін не склалося. Обоє просять розірвати шлюб.
Суд вважає, що при таких обставинах подальше спільне проживання сторін та збереження їх сім”ї є неможливе.
Спору про майно у сторін не має.
Неповнолітніх дитей слід залишити на вихованні позивачки.
Керуючись ст.ст. 10, 60, 212 ЦПК України, ст. ст. 109, 110, 112 Сімейного кодексу України, суд
В и р і ш и в :
Позов задоволити.
Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 18 травня 2002 року у Мурованській сільській раді, Сокальського району, Львівської області, актовий запис №3.
При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_2 17 (сімнадцять) грн. судових витрат, ОСОБА_1 від сплати звільнити.
Неповнолітніх дітей ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3 та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_4 залишити на вихованні матері ОСОБА_1.
На рішення може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Львівської області протягом 20 днів після подачі заяви про апеляційне оскарження. Заяву про апеляційне оскарження може бути подано протягом 10 днів з дня проголошення рішення.
Суддя С.І. Сковронський
- Номер: 6/303/131/20
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-3060/09
- Суд: Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області
- Суддя: Сковронський Сергій Іванович
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 12.05.2020
- Дата етапу: 12.05.2020