Судове рішення #656045
Справа № 2-180/2007 p

Справа № 2-180/2007 p.

РІШЕННЯ

Іменем України

2 лютого 2007 року                                                                        Хустський районний суд

Закарпатської області

в особі головуючого - судді   Довжанин М. М. при секретарі   Демеш В. М. з участю позивачки   ОСОБА_1 розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Хуст справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

ВСТАНОВИВ:

Позивачка ОСОБА_1 звернулася в Хустський районний суд з позовом до ОСОБА_2про розірвання шлюбу.

В позовній заяві позивачка зазначила, що вона з відповідачем перебуває в зареєстрованому шлюбі з ІНФОРМАЦІЯ_1.

За час спільного проживання з відповідачем у них народилося двоє дітей - син ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_2 народження та син ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_3 народження, які знаходяться на утриманні та вихованні біля позивачки.

Причиною розірвання шлюбу є те, що на протязі останніх років відносини між сторонами погіршилися, поскільки відповідач має іншу жінку і він сам цього не приховує, ні від позивачки ні від своїх дітей.

Позивачка неодноразово зверталася до відповідача з питанням щодо розірвання шлюбу, але він відмовлявся дати згоду. Така негативна поведінка погано впливає на неповнолітніх дітей.

Вони є люди різних характерів та поглядів на семейне життя. Між сторонами відсутнє взаємопорозуміння та повага один до одного. їхній шлюб носить формальний характер.

Позивачка ОСОБА_1 в судовому засіданні позовні вимоги підтримала в повній мірі, посилаючись на наведені в заяві обставини.

Відповідач ОСОБА_2в судове засідання не з'явився. Про час і місце розгляду справи його належним чином було повідомлено. Про причини неявки суд не повідомив.

В порядку ст. 169 ЦПК України суд вважає за можливе розглянути справу у відсутності відповідача і постановити заочне рішення на підставі наявних у справі доказів.

Дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення позивачки суд вважає, що позов підлягає до задоволення, виходячи з наступного:

В судовому засіданні встановлено, що сторони перебувають в зареєстрованому шлюбі з ІНФОРМАЦІЯ_1.

Від даного шлюбу у сторін народилося двоє дітей - син ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_2 народження та син ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_3 народження, які знаходяться на утриманні та вихованні біля позивачки.

На протязі останніх років відносини між подружжям погіршилися, поскільки відповідач за словами позивачки проживає у фактичному шлюбі з іншою жінкою.

 

2

На неодноразові прохання позивачки змінити свою поведінку та ставлення до сім"ї відповідач не реагує. Така негативна поведінка погано впливає на неповнолітніх дітей.

Між сторонами відсутнє взаємопорозуміння та повага один до одного. Сторони є людьми різних характерів та поглядів на семейне життя. їхній шлюб існує формально.

З'ясувавши фактичні взаємовідносини подружжя, дійсні причини позову про розірвання шлюбу, суд приходить до висновку, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечить інтересам сторін та негативно впливає на неповнолітніх дітей, що має істотне значення.

Враховуючи наведене та керуючись вимогами ст.ст. 10, 60, 169, 209, 212-215 ЦПК та ст.ст., 105 Сімейного Кодексу України с у д, -

РІШИВ:

Позов задоволити.

Шлюб, укладений ІНФОРМАЦІЯ_1 між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 - розірвати.

При реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦСу стягнути з ОСОБА_2 17 грн. державного мита.

Неповнолітніх дітей сторін залишити при матері.

Заяву про перегляд заочного рішення відповідачем може бути подано протягом 10 днів з дня отримання його копії до Хустського районного суду.

На рішення може бути подано заяву про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня проголошення рішення, а також може бути подано апеляційну скаргу протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження до апеляційного суду Закарпатської області.

Суддя Хустського

районного суду :                             підпис                     Довжанин М. М.

З оригіналом вірно                                    

Суддя Хустського                     

районного суду :                                                            Довжанин М. М.

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація