ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
=======================================================================
УХВАЛА
"18" травня 2010 р. Справа № 5/51/10
Миколаїв
Боржник: Товариство з обмеженою відповідальністю «ОМОКО»(57121, Миколаївська область, Миколаївський район, с.Новогригорівка, вул.Уляни Громової, 15, код 36486781)
Кредитор: Товариство з обмеженою відповідальністю «ЛАМА-Т»(57222, Миколаївська область, Жовтневий район, с.Пересадівка, вул.Кіровоградська, 10)
Ліквідатор: ОСОБА_1, м.Миколаїв, вул.Лягіна, 26-а
Суддя Міщенко В.І.
Суть справи: про банкрутство ТОВ «ОМОКО»
Враховуючи, що згідно ст. 32 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” ліквідатор надав до суду звіт та ліквідаційний баланс, у зв’язку з чим слід призначити судове засідання для розгляду звіту та ліквідаційного балансу.
Керуючись ст. 32 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. 86 ГПК України, - господарський суд
УХВАЛИВ:
Розгляд звіту та ліквідбалансу призначити на 26.05.2010 р. о 10 год. 40 хв.
Зобов’язати ліквідатора повідомити сторін про розгляд справи.
Суддя В.І.Міщенко