Судове рішення #6558828



Справа №2-1825/2009    


.


Р І Ш Е Н Н Я

ІМ’ЯМ       УКРАЇНИ



„28 ” жовтня  2009 р.                                          Коростенський міськрайонний суд

                                                                                          Житомирської області


в складі: головуючої– судді             Куліченко М.В.

                при секретарі                     Мишко В.В.


розглянувши у відкритому судовому засіданні у місті Коростені цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,  -


В С Т А Н О В И В:


        Позивач звернувся до суду з даним позовом, який мотивував тим, що 23 жовтня 1993 року він вступив в шлюб з відповідачкою, який був зареєстрований  відділом РАЦС Коростенського міськрайонного управління юстиції Житомирської області, актовий запис №592.

    Від даного шлюбу сторони мають неповнолітніх дітей: ОСОБА_3 – ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, ОСОБА_4 – ІНФОРМАЦІЯ_2 року народження, ОСОБА_5 – ІНФОРМАЦІЯ_3 року народження.

        Спільне сімейне життя між подружжям не склалося через те, що в них різні погляди на життя. 16 квітня 2008 року вироком Корост енського міськрайонного суду відповідачку було засуджено до позбавлення волі терміном на 5 років. Внаслідок чого сторони проживають окремо один від одного,  спору про розподіл майна не має, тому позивач просить суд  шлюб розірвати.

          Позивач в судове засідання не з»явився,  надав заяву, в якій позовні вимоги підтримує в повному обсязі та просить задоволити, слухання справи провести без його участі.

        Відповідачка в судове засідання не з»явилась, надала заяву, в якій проти задоволення позову не заперечує, просить справу розглянути без неї.

          Дослідивши матеріали справи в їх сукупності, суд приходить до висновку про необхідність задоволення позову, виходячи з наступного.

        Судом встановлено, позивач звернувся  до суду з даним позовом, який мотивував тим, що 23 жовтня 1993 року сторони уклали шлюб, який було зареєстровано відділом РАЦС Коростенського міськрайонного управління юстиції Житомирської області, актовий запис №592.

        Спільне сімейне життя подружжя не склалося через те, що в них різні погляди на життя.  

16 квітня 2008 року вироком Коростенського міськрайонного суду відповідачку було засуджено до позбавлення волі терміном на 5 років. Тому сторони проживають окремо один від одного,  спору про розподіл майна не має.

             За таких обставин, суд вважає, що шлюб існує формально і його слід розірвати.

    Дані правовідносини врегульовані ст.ст. 110-112 Сімейного кодексу України.

Керуючись  ст.ст. 213-218  ЦПК України, ст.ст.110-112 Сімейного кодексу України суд, -


В И Р І Ш И В:


    Позов задовольнити.

Розірвати шлюб між ОСОБА_1 - ІНФОРМАЦІЯ_4 року народження, українцем, громадянином України та ОСОБА_2 - ІНФОРМАЦІЯ_5  року народження, українкою, громадянкою України, який був зареєстрований 23 жовтня 1993 року відділом РАЦС Коростенського міськрайонного управління юстиції Житомирської області, актовий запис №592..

Звільнити позивача від сплати судового збору за розгляд справи судом на підставі ст.4 п.18 ДКМУ «Про державне мито».

Стягнути з відповідачки ОСОБА_2 17 (сімнадцять) гривень судового збору за розгляд справи судом.

Звільнити позивача від сплати державного мита при реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦСу на підставі ст.4 п.18 ДКМУ «Про державне мито».

Стягнути з відповідачки ОСОБА_2 17 (сімнадцять) гривень державного мита при реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦСу                          

Заява про апеляційне оскарження рішення суду може бути подана протягом десяти днів після винесення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана протягом двадцяти днів з моменту подання заяви про апеляційне оскарження.

Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження: 1\якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано; 2\якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у встановлений законодавством строк, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку; 3\в разі подання апеляційної скарги – після розгляду справи апеляційним судом, якщо рішення не було скасовано.




              Суддя:  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація