Судове рішення #65575
У Х В А Л А

 

У  Х  В  А  Л  А

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

 

 

Колегія суддів Судової палати у кримінальних справах

Верховного Суду України у складі :

 

 

             головуючого                            Селівона О.Ф.,

             суддів                          Шевченко Т.В., Колесника М.А.

         

розглянула в судовому засіданні 29 червня 2006 року в м. Києві кримінальну справу за касаційною скаргою засудженого ОСОБА_1 на вирок Великомихайлівського районного суду Одеської області від 28 липня              2005 року, яким

ОСОБА_1,

ІНФОРМАЦІЯ_1 народження,

уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2,

раніше не судимого,

засуджено за ч.1 ст.115 КК України на 8 років позбавлення волі.

Вирішено питання про судові витрати.

В апеляційному порядку справа не розглядалася.

          Згідно з вироком ОСОБА_1 засуджено за те, що він 28 жовтня 2004 року, приблизно о 24 год. біля будинку АДРЕСА_1, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, зустрів ОСОБА_2 Між ОСОБА_1 і ОСОБА_2 виник конфлікт, який переріс у бійку, під час якої на ґрунті раптово виниклих особистих неприязних стосунків ОСОБА_1 умисно, з метою позбавлення ОСОБА_2 життя наніс йому удари руками і ногами в різні частини тіла, а потім ножем заподіяв проникаючі колото-різані поранення грудної клітки, шиї з пошкодженням передньої трахеї, різані рани правої половини обличчя, крововиливи і садна спинки носа з закритим його переломом, множинні садна обличчя, крововиливи на спині, лівому коліні. Від отриманих тілесних ушкоджень ОСОБА_2 помер ІНФОРМАЦІЯ_3 у ІНФОРМАЦІЯ_4.

          За змістом касаційної скарги засуджений ОСОБА_1 просить пом'якшити призначене йому покарання, мотивуючи тим, що він хворіє на рак крові і потребує спеціального лікування, а суд не врахував цього і призначив йому надмірно суворе покарання,

Заслухавши доповідь судді, перевіривши матеріали справи та обговоривши доводи скарги, колегія суддів вважає, що у задоволенні касаційної скарги необхідно відмовити.

Висновок суду про винуватість ОСОБА_1 у вчиненні злочину, за який його засуджено, відповідає фактичним обставинам справи та підтверджується дослідженими судом доказами.

Що стосується доводів скарги про суворість покарання, то вони є безпідставними.

Суд, призначаючи ОСОБА_1 покарання, врахував ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу засудженого та конкретні обставини справи.

Покарання ОСОБА_1 є майже мінімальним за санкцією закону, за яким його засуджено, та є необхідним для його виправлення і попередження вчинення ним нових злочинів, а тому підстав для пом'якшення призначеного йому покарання колегія суддів не вбачає.

Таким чином, підстав для призначення кримінальної справи до касаційного розгляду з повідомленням осіб, зазначених у ст.384 КПК України, немає.

Враховуючи наведене, керуючись ст.394 КПК України, колегія суддів

у х в а л и л а:

у задоволенні касаційної скарги засудженого ОСОБА_1 відмовити.

Судді:

 

Селівон О.Ф.                      Шевченко Т.В.             Колесник М.А.

 

                        З оригіналом згідно:

            Суддя Верховного Суду України                                          О.Ф.Селівон

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація