АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
18 січня 2007 року м. Одеса
Колегія суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Одеської області в складі:
головуючого - Ващенко Л.Г.
суддів - Фадєєнко А.Ф., Вадовської JI.M.
при секретарі - Повар О.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання таким,що втратив право користування жилим приміщенням і за зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1,Роздільнянської міської ради про визнання частково недійсними рішення міськради,свідоцтва про право власності та вселення за заявою ОСОБА_2 про поновлення строку на апеляційне оскарження рішення Роздільнянського районного суду Одеської області від 19 вересня 2006 року,
встановила:
Рішенням Роздільнянського районного суду Одеської області від 19.09.2006 р. ОСОБА_1. у позові відмовлено зустрічний позов задоволено частково..
ОСОБА_2 .27.09.2006 р. звернувся із заявою про апеляційне оскарження рішення суду і подав 18.10.2006 р. апеляційну скаргу на рішення суду від 19.09.2006 р., пропустивши строк на апеляційне оскарження.
Апелянт просить поновити пропущений строк..
Заява про поновлення строку підлягяє задоволенню.
Встановленого рішення судом ухвалено 19.09.2006 р., однак копія рішення видана апелянту 26.09.2006 р.
Наведене свідчить про порушення судом ч.2 ст.222 ЦПК України.
Внаслідок допущених судом порушень норм процесуального права апелянт пропустив строк на оскарження на 1 день, оскільки останній день для подачі скарги спливав-17.10.2006 р.\а.с.155-158,160,164,165\..
Тому колегія суддів дійшла висновку, що строк пропущено з поважних причин і відповідно до ст.73 ЦПК України підлягає поновленню..
Керуючись ст.294 ч.3 ЦПК України, колегія суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Одеської області,
ухвалила:
Заяву ОСОБА_2 - задовольнити.
Поновити ОСОБА_2 строк на апеляційне оскарження рішення Роздільнянського районного суду Одеської області від 19.вересня 2006 року.
Ухвала апеляційного суду оскарженню у касаційному порядку не підлягає.
Судді апеляційного суду Л.Г.Ващенко
Одеської області
Справа № 22-242/07 Категорія: 21 ЦПК
Головуючий у першій інстанції Теренчук Ж.В.
Доповідач Ващенко Л.Г.