Cправа № 3-1056/2009 р.
Постанова
Іменем України
16 вересня 2009 року м. Теребовля
Суддя Теребовлянського районного суду Тернопільської області Бойко І.І. , розглянувши матеріали, які надійшли від Теребовлянського ВДАІ УМВС України у Тернопільській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, непрацюючого,
за ч. 1 ст. 130 КУпАП,
встановив:
12 вересня 2009 року гр. ОСОБА_1 о 08 год. 30 хв. у м. Теребовля по вул.. Кн.. ОСОБА_2 області, керуючи скутером, без н.з., порушив вимоги п. 2.9. (а) ПДР України: керував скутером, будучи у стані алкогольного сп’яніння.
Вина ОСОБА_1 у вчиненому доводиться протоколом про адміністративне правопорушення, серія ВО, № 024574, від 12 вересня 2009 року.
За даних обставин в діях ОСОБА_1 вбачаються ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП, а тому його слід притягнути до адміністративної відповідальності, наклавши адміністративне стягнення у виді громадських робіт.
При накладенні стягнення враховується характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь його вини.
Керуючись ст. 33, ч. 1 ст. 130, ст.ст. 221, 283, 284 КУпАП,-
постановив:
Притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності, передбаченої ч. 1 ст. 130 КУпАП, наклавши на нього адміністративне стягнення у виді громадських робіт на строк 40 /сорок/ годин.
Постанова судді набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Постанова судді може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня її винесення до апеляційного суду Тернопільської області через Теребовлянський районний суд Тернопільської області.
Суддя: