Справа № 2-С-23\09р.
У Х В А Л А
про скасування судового наказу
03 листопада 2009р. суддя Косівського районного суду, Івано-Франківської області ОСОБА_1 розглянувши заяву ОСОБА_2 про скасування судового наказу,
в с т а н о в и в:
25 вересня 2009р. за заявою ЗАТ КБ „ПриватБанк” видано судовий наказ про стягнення з ОСОБА_2 заборгованості в сумі 5050,06 грн.
Боржник ОСОБА_2 у поданій заяві просить скасувати виданий судовий наказ, оскільки сума заявлена банком до стягнення є необгрунтованою та не співпадає з його розрахунками. На даний час його заборгованість складає 1500грн.
Відповідно до ст.106 ЦПК України у разі подання заяви про скасування судового наказу суд постановляє ухвалу про його скасування.
Керуючись ст.106 ЦПК України ,
у х в а л и в:
Судовий наказ від 25 вересня 2009р. виданий за заявою ЗАТ КБ „ПриватБанк”про стягнення з ОСОБА_2 заборгованості в сумі 5050,06 грн. та витрат стягувача в сумі 40,50грн. – скасувати.
Роз”яснити ЗАТ КБ „ПриватБанк” його право на звернення з тією самою вимогою до суду у позовному порядку.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: