Справа № 3-394/09
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
30 жовтня 2009 року
Суддя Лугинського районного суду Бичківська К.Г., розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ з обслуговування адміністративної території Лугинського району про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження,
пенсіонера, жителя АДРЕСА_1
за ст. 130 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, –
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 23.09.2009 р. близько 16 год. 55 хв. в с. Зарічка, Лугинського району керував мопедом Кануні без державного номерного знаку, з ознаками алкогольного сп’яніння (запах алкоголю з ротової порожнини, почервоніння обличчя), від проходження огляду на стан сп'яніння відповідно до встановленого порядку ухилився, чим порушив п. 2.5 ПДР, що стверджується протоколом АМ № 069775 від 23.09.2009 року.
Допитаний в судовому засіданні порушник вину свою визнав, суду пояснив, що він дійсно керував мопедом в стані алкогольного сп’яніння та відмовився їхати на експертизу.
Заслухавши пояснення порушника, дослідивши матеріали адміністративної справи вважаю, що ОСОБА_1 вчинив правопорушення, передбачене ст. 130 ч.1 КУпАП з наступних підстав.
Відповідно до п. 2.5 Правил дорожнього руху України, водій повинен на вимогу працівника міліції пройти в установленому порядку медичний огляд для визначення стану алкогольного сп’яніння, впливу наркотичних чи токсичних речовин.
Отже, в діях ОСОБА_1 наявні ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 130 ч.1 КУпАП.
Враховуючи обставини, що пом’якшують відповідальність за адміністративне правопорушення, а саме: щире розкаяння винного, те що порушник раніше не притягувався до адміністративної відповідальності, не має посвідчення на право керування транспортним засобом та отримує невелику пенсію, керуючись ст. 130 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, –
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 130 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накласти стягнення у вигляді сорока годин громадських робіт.
Постанова по справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення до апеляційного суду Житомирської області через місцевий суд, який виніс постанову.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку на подання апеляційної скарги чи протесту прокурора і може бути пред’явлена до виконання протягом трьох місяців з дня винесення.
Суддя