Судове рішення #6549984

                             

   


У Х В А Л А  

        ІМЕНЕМ                      УКРАІНИ  

№ 2-А-5566 \09  

12.11. 2009 року  Пролетарський районний суд м.Донецька у складі : головуючої судді   Зайцевої С.А., при секретарі Солодовник О.В.,розглянувши у відкритому судовому засіданні у місті Донецьку адміністративну  справу за позовом    ОСОБА_1         до   Управління Пенсійного фонду України в Пролетарському районі м.Донецька « про визнання неправомірними дій та перерахунок пенсії відповідно до вимог Закону України « Про  соціальний захист дітей війни»  ,-      

        В С Т А Н О В И В  :  

07.10.09. позивач  ОСОБА_1 звернувся до суду з позовною заявою із зазначеними вимогами,вказавши, що він за своїм соціальним статусом відноситься до категорії громадян України,які є « Діти війни» відповідно до ст.1 Закону України « Про соціальний захист дітей війни».Згідно цього закону та рішення Конституційного суду України від 09.07.2007 року за справою № 6-рп № 1-29/2007 р. має з 09.07.2007 року отримувати доплату до пенсії щомісячно в розмірі 30% від розміру мінімальної пенсії за віком.На той час мінімальна пенсія за віком складала суму 406 грн.(відповідно до чого 30% складає суму 121грн.80коп.,яка повинна була доплачуватися щомісячно,починаючи з 09 липня 2007 року),а з 01.10.2007 року мінімальна пенсія за віком дорівнювалась сумі 411 грн.(відповідно до чого 30% складає суму 123,30 грн.,яка мала доплачуватися щомісячно,починаючи з 01.10.2007 року).Ніяких доплат до пенсії відповідач УПФУ в Пролетарському районі м.Донецька не нарахував і не виплачував,отже вчинив неправомірну бездіяльність,чим порушив законні права та інтереси.Просив визнати неправомірну бездіяльність відповідача по не нарахуванню належної щомісячної доплати до пенсії в розмірі 30% від мінімальної пенсії в Україні за віком,починаючи з 09.07.2007 року,зобов*язати відповідача зробити нарахування щомісячної доплати до пенсії в розмірі 30 % від мінімальної пенсії в Україні за віком,починаючи з 09.07.2007 року.  

У судове  засідання позивач  ОСОБА_1  не з*явилася,належним чином була повідомлена про день та час розгляду справи,надала суду заяву про можливість розгляду справи у її відсутності. (арк..с.12).  

У судове засідання представник відповідача –УПФУ в Пролетарському районі м.Донецька не з*явився,належним чином були повідомлені про день та час розгляду справи,надали суду заперечення за позовом та заяву про можливість розгляду справи у відсутності представника (арк..с.10).  

Згідно п.4.ч.1.ст.157 КАС України суд своєю ухвалою  закриває провадження у справі ,якщо є такі,що набрали законної сили,постанови чи ухвала суду з того самого спору і між тими самими сторонами.  

З матеріалів справи убачається ,що постановою Пролетарського районного суду м.Донецька від 10.09.2009 року № 2-А-1206/09 ,яка набрала законної сили, у задоволенні адміністративного позову ОСОБА_1  до Управління Пенсійного фонду України в Пролетарському районі м.Донецька « про неправомірну бездіяльність державного органу та зобов*язання проведення нарахування до пенсії» за період з 01.01.2006 року по 31.12.2007 року було відмовлено за безпідставністю та у зв*язку з пропуском строку звернення до адміністративного суду. (арк..с.8-9).  

Суд,перевіривши матеріали справи, за таких обставин, вважає  необхідним закрити провадження у справі  за позовом ОСОБА_1      до   Управління Пенсійного фонду України в Пролетарському районі м.Донецька « про визнання неправомірними дій та перерахунок пенсії відповідно до вимог Закону України « Про  соціальний захист дітей війни» ,   з роз*ясненням вимог ст.157 ч.3 КАС України   про те,що  повторне звернення з тією самою позовною заявою не допускається.    

  На підставі викладеного , керуючись ст.157 КАС  України  суд,-  

          У Х В А Л И В   :  

Закрити провадження у  адміністративній  справі  за позовом  ОСОБА_1         до   Управління Пенсійного фонду України в Пролетарському районі м.Донецька « про визнання неправомірними дій та перерахунок пенсії відповідно до вимог Закону України « Про  соціальний захист дітей війни» .  

Ухвала суду першої інстанції може бути оскаржена в апеляційному порядку  повністю або частково у випадках встановлених законом.  

Заява про апеляційне оскарження ухвали суду  подається протягом п*яти днів з дня проголошення ухвали.Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи,яка її оскаржує,то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали.  

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.  

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження,якщо скарга подається у строк,встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.  

  Суддя                                                                                                        Зайцева С.А.  





Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація