Справа № 3-1961/2009р .
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
05 листопада 2009р. м.Вільнянськ
Суддя Вільнянського районного суду Запорізької області Шевченко В.І., розглянувши матеріал, який надійшов з Дружелюбівського виправного центру №1 УДДУ ПВП в Запорізькі області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця АДРЕСА_1,зареєстрований за адресою : АДРЕСА_2,
за ст. 44 Кодексу України про Адміністративні правопорушення, -
в с т а н о в и в:
Згідно протоколу серії ЗП № 001501 від 04.11.2009 року 26.10.2009 року у ОСОБА_1 під час особистого огляду працівниками ДВЦ№1 було знайдено і вилучено особливо небезпечну психотропну речовину первітін (метамфітамін) вагою,0,059 г.
Своїми діями ОСОБА_1. скоїв правопорушення, передбачене ст..44 КпАПУ.
При судовому розгляді справи клопотань про витребування доказів та допит свідків не надійшло.
При таких обставинах вина ОСОБА_1 доведена в повному обсязі.
З огляду на вищевикладене, вивчивши матеріали справи,вислухавши правопорушника, вважаю за доцільне піддати ОСОБА_1 адміністративному стягненню в вигляді штрафу.
На підставі викладеного, керуючись ст.44,ст..283-285, Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1, визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.44 КпАП України і накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 306 грн. на користь держави.
Первітін (метамфітамін) вагою,0,059 г. – знищити.
На постанову може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Запорізької області через Вільнянський районний суд Запорізької області шляхом подачі апеляційної скарги або на неї може буди винесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя: В.І. Шевченко