Судове рішення #6539604

                                                                                                                                 Копія:

                                          Справа №3-в-11/09

 

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М                У К Р А Ї Н И

05.11.2009 р.                                                                                                                     м. Кіровоград

          Суддя  Кіровського районного суду м. Кіровограда Могильний О.П., розглянувши подання Кіровоградського МВ КВІ управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Кіровоградській області про заміну невідбутого строку громадських робіт адміністративним арештом відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, проживаючого по АДРЕСА_1,  -


                            В С Т А Н О В И В :

Згідно постанови Кіровського районного суду м. Кіровограда від 14.08.2009 року,  ОСОБА_1 було визнано винним  у вчиненні адміністративного  правопорушення передбаченого ч.1 ст.130  КУпАП  та  накладено  на  нього  стягнення  у  виді  громадських робіт строком на  40 (сорок) год.

Проте, 09.10.2009 року від Кіровоградського МРВ КВІ УДДУПВП у Кіровоградській області до суду надійшло подання про заміну ОСОБА_1 невідбутого строку громадських робіт адміністративним арештом, в зв”язку з ухиленням порушника від їх відбування.

В суді представник КВІ повністю підтримав своє подання, спираючись на обставини викладені в ньому.

ОСОБА_1 до суду не з”явився, про час та місце розгляду справи повідомлявся належним чином, про причини своєї неявки суд не повідомив, тому вважаю за можливе розглянути справу у відсутність порушника.

Заслухавши пояснення представника КВІ та дослідивши матеріали справи в їх сукупності, вважаю, що подання підлягає задоволенню із слідуючих підстав:

Згідно ст.298 КУпАП, постанова про накладення адміністративного стягнення є обов”язковою для виконання державними і громадськими органами, підприємствами, установами, організаціями, посадовими особами і громадянами.

Відповідно до ч.2 ст.321-1 КУпАП, виконання стягнення у вигляді громадських робіт здійснюється на основі участі порушників у суспільно корисній праці, види якої визначають органи місцевого самоврядування.

Відповідно до ст.321-4 КУпАП, у разі ухилення порушника від відбування громадських робіт невідбутий строк може бути замінено адміністративним арештом з розрахунку один день арешту за п”ять годин громадських робіт, але не більше як на п'ятнадцять днів.

Так, інспекцією КВІ порушнику ОСОБА_1 було роз”ясненено порядок та умови виконання адміністративного стягнення у виді громадських робіт, та видано направлення на підприємство КП “Трест комунального господарства”, де він повинен відбувати стягнення, проте,  порушник для відпрацювання на роботу не з”являвся, про що начальником вказаного підприємства була надана відповідна довідка.

Такими своїми діями ОСОБА_1 проявляє явну неповагу до суду та до свого обов”язку щодо виконання постанови про накладення адміністративного стягнення  у виді  громадських робіт.

Таким чином, оскільки ОСОБА_1 умисно ухиляється від відбування громадських робіт, йому необхідно замінити невідбутий строк громадських робіт строком 40 (сорок) годин на 8 (вісім) днів адміністративного арешту.

Керуючись  ст. ст. 321-4 КУпАП, -


                                                            П О С Т А Н О В И В :


          Замінити ОСОБА_1 невідбутий строк громадських робіт строком 40 (сорок) годин, призначений за постановою Кіровського районного суду м. Кіровограда від 14.08.2009 року, - на 8 (вісім) днів адміністративного арешту.

    Строк відраховувати з часу затримання.

    Копію постанови направити до Кіровоградського МРВ КВІ УДДУПВП у Кіровоградській області — на виконання.

      Постанова  може бути оскаржена до апеляційного суду Кіровоградської області протягом десяти днів з дня її винесення.


Суддя                                                                       (підпис)                              О.П. Могильний

Згідно з оригіналом:

Суддя  Кіровського  райсуду

м. Кіровограда                                                   О.П. Могильний

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація