Судове рішення #6537394

Справа № 3-945/2009                                                                  



П О С Т А Н О В А

 ІМЕНЕМ                УКРАЇНИ


05 листопада 2009 року                                              Суддя  Добровеличківського районного суду    Кіровоградської області                                               Горовець М.І.

    розглянувши матеріали, які надійшли від  ДАІ Добровеличківського РВ УМВС  України в Кіровоградській області про притягнення до адміністративної відповідальності  

ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, громадянина України, уродженця та жителя с. Гаївка Добровеличківського району Кіровоградської області, не працюючого, -

за  ч. 1 ст. 130 КУпАП, -


ВСТАНОВИВ:


14.09.2009 року в Добровеличківський районний суд Кіровоградської області надійшли матеріали відносно ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження уродженця та жителя с. Гаївка Добровеличківського району Кіровоградської області  про скоєння адміністративного правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП згідно якого ОСОБА_1 19.08.2009 року о 17 годині 35 хвилин                    керував мотоциклом ІЖ Ю-5 без державних номерних знаків в с. Гаївка Добровеличківського району Кіровоградської області, в стані алкогольного сп’яніння, від підпису та проходження медичного огляду на стан алкогольного сп’яніння відмовився в присутності свідків, чим порушив п.2.5 ПДР України.

Притягнений ОСОБА_1 заперечив проти вказаного правопорушення та пояснив, що ніяким чином не вчинив дії, які могли б класифікуватись за ч. 1 ст. 130 КУпАП .

Відповідно до ст. 256 КпАП України в протоколі про адміністративне правопорушення зазначається: дата і місце його складання,  посада, прізвище, ім’я по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу порушника; місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення; прізвище, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є; пояснення порушника; інші відомості, необхідні для вирішення справи. Якщо правопорушенням заподіяно матеріальну шкоду, про це також зазначається в протоколі.

Протокол підписується особою, яка його склала, і особою, яка вчинила адміністративне правопорушення; при наявності свідків і потерпілих протокол може бути підписано також і цими особами.

Відповідно до ч. 1 ст. 130 КУпАП правопорушенням вважається, керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння.

Заслухавши пояснення правопорушника, дослідивши письмові матеріали справи, суд прийшов до висновку, що в діях ОСОБА_1 відсутній склад адміністративного правопорушення передбачений                  ч. 1 ст. 130 КУпАП, оскільки Добровеличківським ВДАІ не надано суду переконливих доказів факту керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння ОСОБА_1 , в судовому засіданні такі факти спростовані показами свідка ОСОБА_2, також матеріали адміністративної справи не містять доказової бази по всім обставинам диспозиції ч. 1 ст. 130 КУпАП.

Свідок: ОСОБА_2 житель с. Добре Вільшанського району Кіровоградської області, пояснив суду, що 19.08.2009 року о 17 годині 50 хвилин він не міг бути присутнім в с. Гаївка Добровеличківського району Кіровоградської області, при складанні адміністративного протоколу відносно ОСОБА_1 по ч. 1 ст. 130 КУпАП так як він з 14.08.2009 року по 01.11.2009 року знаходився в                          с. Колінківці Хотинського району Чернівецької області на заробітках, тому вказаного протоколу не підписував та підпис в протоколі не його.

Викладене підтверджується протоколом серії ВА 005574 від 19.08.2009 року, а також поясненнями свідків ОСОБА_3, ОСОБА_4.  

З огляду на вище викладене, провадження в справі про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 повинно бути закритим на підставі п. 3 ч. 1 ст. 284, п. 1 ч. 1 ст. 247 КУпАП, за відсутності події і складу адміністративного правопорушення.

Керуючись ст. п.1 ч. 1 ст. 247, ст. 283, п. 3 ч. 1 ст. 284 КУпАП                  






ПОСТАНОВИВ:


Провадження в справі про адміністративне  правопорушення передбачене ч. 1 ст. 130 КУпАП відносно ОСОБА_1 – закрити за відсутності в його діях складу вказаного адміністративного правопорушення.

    Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до відповідного апеляційного суду через місцевий суд, який виніс постанову.  



Суддя                                                                                                                                                    М.І. Горовець


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація