Судове рішення #6534287

                     Копія:

П О С Т А Н О В А  

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И  

07 вересня 2009 року  Справа № 3-1036/09 р.

Суддя Чортківського районного суду Тернопільської області  Яковець Н. В., розглянувши матеріали, які надійшли від Державної податкової інспекції у Чортківському районі Тернопільської області про притягнення до адміністративної відповідальності  ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, українки, громадянки України, уродженки та жительки с. Пробіжна, Чортківського району, Тернопільської області, продавця магазину в с. Пробіжна, Чортківського району, ІНФОРМАЦІЯ_2, одруженої, на утриманні одна неповнолітня дитина, несудимої, до адміністративної відповідальності протягом року не притягувалася, -

за ч.1 ст.1551  Кодексу України про адміністративні правопорушення,-

ВСТАНОВИЛА:  

09 липня 2009 року  при перевірці магазину приватного підприємця ОСОБА_2, що знаходиться в с. Пробіжна, Чортківського району Тернопільської області,  ДПІ в Чортківському районі виявлено порушення порядку проведення розрахункових операцій продавцем ОСОБА_1, а саме :

-не забезпечено відповідність сум готівкових коштів на місці проведення розрахунків сумі, яка зазначена в денному звіті РРО;

- розрахункову операцію на повну суму наданої покупки проведено без РРО;

- не забезпечено щоденне друкування фіксального звітного чека;

- не видано розрахункових документів відповідної форми.

чим було порушено п.п. 1, 2, 9, 13  ст. 3 Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг”.

Вина ОСОБА_1 підтверджується матеріалами справи та її особистими поясненнями.

Враховуючи обставини правопорушення, та особу правопорушниці, що вперше притягується до адміністративної відповідальності, щиро розкаюється у вчиненому, обрати стягнення у вигляді штрафу в мінімальному розмірі.

Керуючись ст. ст. 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -


ПОСТАНОВИЛА:  


Визнати винною  ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 1551 КУпАП та накласти стягнення у виді штрафу в розмірі 34 (тридцять чотири) гривні в дохід держави.


Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення до апеляційного суду Тернопільської області через Чортківський районний суд.




СУДДЯ:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація