СПРАВА 3 – 1069 /09
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
26 жовтня 2009 року Суддя Підволочиського районного суду Тернопільської області Комендат Р.Т., розглянувши матеріали, які надійшли від Підволочиського РВ УМВС України в Тернопільській області про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, тимчасово непрацюючого, одруженого, який раніше притягувався до адміністративної відповідальності:
- 16 лютого 2009 року за ч. 1 ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення;
- 24 березня 2009 року за ч. 2 ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
- 29 липня 2009 року за ч. 2 ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
за ч. 2 ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
В С Т А Н О В И В:
Громадянин ОСОБА_1 22 жовтня 2009 року о 18 годині 00 хвилин в селі Голошинці Підволочиського району, по місцю свого проживання в приміщенні житлового будинку, перебуваючи в нетверезому стані, вчинив сімейну сварку із своєю дружиною ОСОБА_2, в ході якої виражався в адресу останньої нецензурними словами, погрожував фізичною розправою, чим завдав шкоди фізичному та психічному здоров'ю потерпілої.
В судовому засіданні правопорушник ОСОБА_1 свою вину у вчиненні правопорушення визнав повністю, щиро розкаявся і пояснив, що справді вчинив сварку зі своєю дружиною, так як прийшов додому в нетверезому стані, під час сварки обзивав її нецензурними словами.
Крім власного визнання вини, винуватість гр. ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення доведена зібраними у справі матеріалами, а саме:
- протоколом про вчинене адміністративне правопорушення від 24 жовтня 2009 року ‡‚ 019838, згідно якого гр. ОСОБА_1 24 жовтня 2009 року о 18.00 годині вчинив насильство в сім'ї;
- заявою та письмовими поясненнями ОСОБА_2 Від 22 жовтня 2009 року, з яких вбачається, що 22 жовтня 2009 року о 18 годині 00 хвилин, її чоловік ОСОБА_1 прийшов додому в нетверезому стані і почав обзивати її нецензурними словами і погрожувати фізичною розправою;
- письмовими поясненнями свідка ОСОБА_3 від 23 жовтня 2009 року.
Аналізуючи в сукупності викладені обставини, приходжу до переконання про повну доведеність винуватості гр. ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173-2 ч. 2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, оскільки він повторно протягом року вчинення насильство в сім'ї, тобто умисне вчинення будь-яких дій фізичного, психологічного чи економічного характеру, в даному випадку застосування фізичного насильства, що не завдало фізичного болю і не спричинило тілесних ушкоджень, погрози, образи чи переслідування, позбавлення житла, їжі, одягу, іншого майна або коштів, на які потерпілий має передбачене законом право, внаслідок чого була завдана шкода фізичному і психічному здоров'ю потерпілої, тому його слід притягнути до адміністративної відповідальності за зазначеною статтею, наклавши адміністративне стягнення в межах її санкції .
При накладенні адміністративного стягнення, суд бере до уваги особу порушника, його майновий стан, те, що гр. ОСОБА_1 тимчасово ніде не працює, на утриманні має одну неповнолітню дитину, ступінь його вини, характер вчиненого правопорушення, обставини, що пом'якшують відповідальність: визнання вини правопорушником, його щире каяття, обставини, що обтяжують відповідальність: гр. ОСОБА_1 повторно протягом року вчинив аналогічне правопорушення за яке його вже було піддано стягненню, на шлях виправлення не став, негативно характеризується по місцю проживання, тому суд, керуючись ст. ст. 33, 276-280, 283, 284, 294 Кодексу України про адміністративні порушення, -
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накласти на нього адміністративне стягнення – 170 (сто сімдесят) гривень штрафу в доход держави .
Постанова набирає законної сили після закінчення строку на її оскарження.
На постанову може бути подана апеляційна скарга, внесено протест прокурора до апеляційного суду Тернопільської області через Підволочиський районний суд протягом десяти днів з дня її винесення.
Суддя підпис ОСОБА_4
копія вірна:
Голова Підволочиського
районного суду ОСОБА_4
- Номер: 33/791/268/16
- Опис: керував т/з в стані алкогольного сп'яніння
- Тип справи: на скаргу, протест про перегляд постанов про адміністративне правопорушення (а)
- Номер справи: 3-1069
- Суд: Апеляційний суд Херсонської області
- Суддя: Комендат Роман Тарасович
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 22.08.2016
- Дата етапу: 29.08.2016
- Номер: 3/2407/3653/11
- Опис: керуванняв станні алкогольного сп"яніння
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-1069
- Суд: Новоселицький районний суд Чернівецької області
- Суддя: Комендат Роман Тарасович
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 21.11.2011
- Дата етапу: 23.11.2011