Судове рішення #6533624


Справа № 3- 1773

2009 рік



П О С Т А Н О В А  

Іменем України  


30 жовтня 2009 року                                                                                                                 м.Косів


Суддя  Косівського районного суду, Івано-Франківської області ОСОБА_1, розглянувши матеріали адміністративної справи, що надійшли від ДПІ у Косівському районі про притягнення до адміністративної відповідальності   ОСОБА_2,   1944р.н., жителя ІНФОРМАЦІЯ_1, працюючого начальником Косівського відділення АТ «УПСК»,

за ст.ст. 155-1 ч.1, 163-4 ч.1 КУпАП, -


в с т а н о в и в :  


Згідно протоколу про адміністративне правопорушення серії КН № 702626 від 12.10 2009 року, ОСОБА_2 ставиться у вину те, що він вчинив порушення порядку проведення розрахунків та порушив  порядок утримання та перерахування податку на доходи фізичних осіб і подання відомостей про виплачені доходи , а саме: занизив податок з доходів фізичних осіб на 77,20 грн. за 2008 рік.  

 Відповідно до ч. 2 ст. 38 КУпАП, якщо справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніш як через три місяці з дня його виявлення.

Оскільки дане правопорушення було виявлено після спливу 3-х місячного строку  притягнення до адміністративної відповідальності, то відповідно до п. 7 ст. 247 КУпАП, провадження у справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю.

 На підставі наведеного, ст. 38 КУпАП та керуючись  п.7 ст. 247 КУпАП суд ,-


п о с т а н о в и в :  


 Провадження в адміністративній справі відносно ОСОБА_2  , про  вчинення правопорушення передбаченого ст.ст. 155-1 ч.1, 163-4 ч.1 КУпАП - закрити за спливом строків притягнення до адміністративної відповідальності.

Постанова може бути оскаржена до Івано-Франківського апеляційного суду через Косівський районний суд протягом 10 днів з дня її винесення шляхом подачі апеляції або внесення протесту прокурором.



 



СУДДЯ:                                                                                      Турянський І.Є.                                                        




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація