Справа № 2-652\2009 р.
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
27 жовтня 2009 року Сумський районний суд Сумської області в складі головуючого судді Клочко Б.М., при секретарі Рудавін Є.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Суми цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.
В С Т А Н О В И В:
Позивачка звернулася до суду з даним позовом мотивуючи його тим, що в 1997 році вона уклала шлюб з відповідачем, який зареєстрований відділом РАЦС Сумського міськвиконкому. Від шлюбу мають неповнолітню доньку ОСОБА_3. Останні три роки сторони мешкають окремо, а тому вона просить суд розірвати шлюб між нею та відповідачем.
Позивачка в судовому засіданні позов підтримала в повному обсязі.
Відповідач в судове засідання повторно не з’явився, про час та місце розгляду справи був увідомлений належним чином.
Вислухавши пояснення позивачки, вивчивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню, виходячи із слідуючого.
В суді встановлено, що ОСОБА_1 та ОСОБА_2 перебувають у шлюбі з 06 грудня 1997 року, який зареєстрований в відділі РАЦС Сумського міськвиконкому, актовий запис № 1611 (а.с. 6). Від шлюбу мають неповнолітню доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження. Майновий спір між ними відсутній. Через непорозуміння в сім’ї, різні погляди на ведення господарства, виховання дитини відносини між ними припинені три роки тому, а тому на даний час сім’я існує формально.
За таких обставин слід вважати, що сім’я розпалась остаточно, а тому шлюб підлягає розірванню.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 104, 105, 110, 112 Сімейного кодексу України, ст.ст. 10, 60, 212-215 ЦПК України, суд -
В И Р І Ш И В:
Позов задовольнити.
Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, який зареєстрований 06 грудня 1997 року в відділі реєстрації актів цивільного стану Сумського міського виконавчому комітету, актовий запис № 1611.
Неповнолітню доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, - залишити на виховання матері.
Обов’язок по сплаті державного мита при отриманні свідоцтва про розірвання шлюбу у сумі 17 грн. покласти на ОСОБА_2, звільнивши ОСОБА_1 від цього обов’язку.
Заяву про апеляційне оскарження може бути подано протягом десяти днів після проголошення рішення до апеляційного суду Сумської області через Сумський районний суд, а апеляційна скарга протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження або апеляційну скаргу не було подано.
Суддя Б.М.Клочко