Судове рішення #65278364

УХВАЛА

про витребування доказів


04 лютого 2015 року справа № 823/3872/14

м. Черкаси


Черкаський окружний адміністративний суд у складі колегії:

головуючого судді - Орленко В.І., суддів Бабич А.М., Гараня С.М.,

при секретарі - Дудці Г.О.,

за участю позивача ОСОБА_1 - особисто,

представника позивача ОСОБА_1 - ОСОБА_2 - за довіреністю від 12.04.2014,

представника відповідача Міністерства юстиції України та третьої особи Головного управління юстиції у Кіровоградській області Степаненка В.В. - за довіреностями,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Черкаси адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Міністерства юстиції України, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача Головне управління юстиції у Кіровоградській області про визнання незаконними та скасування рішення і наказу,


ВСТАНОВИВ:


До Черкаського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом звернувся ОСОБА_1, в якому просить:

- визнати незаконним та скасувати наказ Міністерства юстиції України від 22.09.2014 №1566/5;

- визнати незаконним та скасувати рішення Дисциплінарної комісії Міністерства юстиції України від 09.09.2014р., оформлене протоколом №18/09/14 від 09.09.2014, в частині застосування до арбітражного керуючого ОСОБА_1 дисциплінарного стягнення у вигляді попередження на підставі подання №186 від 25.07.2014р.

02 лютого 2015 року до суду надійшло клопотання позивача ОСОБА_1 про витребування доказів, які наявні у Головного управління юстиції у Кіровоградській області, а саме: всі матеріали (документи) перевірки, яка проводилася Головним управлінням юстиції у Кіровоградській області за скаргами ОСОБА_6, ОСОБА_7, ПП "Ванстрой-ТК", на підставі якої було прийнято рішення Дисциплінарної комісії Міністерства юстиції України від 09.09.2014, оформлене протоколом №18/09/14 від 09.09.2014, та видано наказ Міністерства юстиції України від 22.09.2014 №1566/5.

Відповідно до положень частини 3 статті 71 Кодексу адміністративного судочинства України якщо особа, яка бере участь у справі, не може самостійно надати докази, то вона повинна зазначити причини, через які ці докази не можуть бути надані, та повідомити, де вони знаходяться чи можуть знаходитися. Суд сприяє в реалізації цього обов'язку і витребовує необхідні докази. Про витребування доказів або про відмову у витребуванні доказів суд постановляє ухвалу.

Враховуючи викладене, суд вважає, що для повного і всебічного з'ясування обставин справи, встановлення істини та правильного вирішення вищезазначеної справи, необхідно витребувати від Головного управління юстиції у Кіровоградській області додаткові докази.

На підставі викладеного, керуючись частиною 3 статті 71 КАС України, суд, -




УХВАЛИВ:


1. Клопотання позивача про витребування доказів задовольнити частково.

2. Витребувати від Головного управління юстиції у Кіровоградській області всі матеріали (документи) перевірки, яка проводилася Головним управлінням юстиції у Кіровоградській області за скаргою ОСОБА_6, на підставі якої було прийнято рішення Дисциплінарної комісії Міністерства юстиції України від 09.09.2014, оформлене протоколом №18/09/14 від 09.09.2014, та видано наказ Міністерства юстиції України від 22.09.2014 №1566/5.

3. Зазначені документи надати до Черкаського окружного адміністративного суду, що розташований за адресою м. Черкаси, вул. Шевченка, 117, у строк до 18 лютого 2015 року.

Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі.

Ухвала оскарженню не підлягає.




Головуючий В.І. Орленко


Судді А.М. Бабич


С.М. Гарань



  • Номер:
  • Опис: про визнання рішення, наказу незаконними та їх скасування
  • Тип справи: Касаційна скарга
  • Номер справи: 823/3872/14
  • Суд: Касаційний адміністративний суд
  • Суддя: В.І. Орленко
  • Результати справи:
  • Етап діла: Відкрито провадження
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 05.05.2015
  • Дата етапу: 14.05.2015
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація