Справа № 1-223/2009 р.
ВИРОК
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
03 листопада 2009 року Хустський районний суд
Закарпатської області
в складі: головуючого-судді: Данюк В.В.
при секретарі: Лемак І.І.
з участю прокурора: Верховської С.І.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Хуст справу про обвинувачення:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина України, уродженця та мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, не працюючого, не одруженого, раніше судимого вироком Хустського районного суду Закарпатської області 18 липня 2007 р. за ст. 122 ч. 1 КК України до одного року обмеження волі, на підставі ст. 75 КК України звільненого від відбування покарання з іспитовим строком в один рік, звільненого від покарання у зв’язку із закінченням іспитового строку постановою Хустського районного суду Закарпатської області 30.07.2008 р.,
в злочині передбаченому ст. 263 ч. 2 КК України,
В С Т А Н О В И В:
Підсудний ОСОБА_1 в кінці 2008 р. будучи на сезонних роботах в м. Київ, працюючи на будівництві, знайшов металевий стержень обтягнутий полімерною трубкою, який взяв з собою додому по місцю свого проживання в ІНФОРМАЦІЯ_4. Знаючи про те, що даний металевий стержень являється холодною зброєю, усвідомлюючи злочинний характер своїх дій взяв стержень з дому та без передбаченого законом дозволу зберігав та носив його при собі до моменту вилучення працівниками міліції Хустського МВ – 17.06.2009 р. Згідно висновку експерта № 40 від 23.06.2009 р. вилучений металевий стержень відноситься до типу дубинок фірмового виробництва та відноситься до не клинкової (ударно-дробильної) холодної зброї.
Допитаний в судовому засіданні підсудний ОСОБА_1 свою вину у вчиненні інкримінованого йому злочину визнав повністю. В порядку ст. 299 КПК України просив суд розглядати справу без допиту свідків та дослідження матеріалів кримінальної справи, що стосуються доведеності його вини у вчиненні інкримінованого йому діяння, з обсягом обвинувачення по даній справі повністю згідний.
Виходячи з підстав зазначених в ст. 299 КПК України, та беручи до уваги прохання підсудного, переконавшись у добровільності та істинності позицій підсудного, суд визнав недоцільним дослідження доказів стосовно фактичних обставин справи.
В своїх показах ОСОБА_1 суду пояснив, що вчинив злочин інкримінований йому в обвинуваченні не знаючи, що потрібно мати спеціальний дозвіл на носіння дубинки, яку він знайшов у м. Київ на ринку. В даний час усвідомлює неправомірність своїх дій і щиро кається за вчинений злочин, обіцяє в майбутньому подібного не робити.
По місцю проживання підсудний ОСОБА_1 характеризується посередньо ( а.с. 46).
За даними ВОІ УМВС України в Закарпатській області ОСОБА_1 раніше судимим значиться (а.с. 43).
Оцінивши в сукупності встановлені по даній справі докази, суд приходить до висновку, що вина підсудного ОСОБА_1 у вчиненні інкримінованого йому злочину цілком доведена. Зокрема показами самого підсудного, а також матеріалами кримінальної справи, обсяг обвинувачення по якій повністю визнав підсудний.
Дії підсудного ОСОБА_1 суд кваліфікує за ст. 263 ч. 2 КК України за кваліфікуючими ознаками – незаконне носіння холодної зброї без передбаченого законом дозволу.
Обираючи підсудному покарання суд враховує обставини які його пом`якшують – свою вину підсудний визнав повністю, щиро розкаявся, сприяв розкриттю злочину, вік підсудного, посередньо характеризується по місцю проживання.
Обставин, що обтяжують покарання судом не встановлено.
З врахуванням ступеню середньої тяжкості вчиненого злочину та даних, які характеризують особу підсудного, суд приходить до висновку, що виправлення та перевиховання підсудного ОСОБА_1 можливе без відбування реального покарання, а тому до нього при обранні міри покарання доцільно застосувати покарання у вигляді штрафу.
Цивільного позову по справі не заявлено.
Керуючись ст. ст. 323, 324 КПК України, суд –
З А С У Д И В:
ОСОБА_1 за ст. 263 ч. 2 КК України до грошового штрафу в розмірі тридцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян в сумі 510 /п’ятсот десять/ гривень.
Запобіжний захід засудженому ОСОБА_1 залишити підписку про невиїзд до набрання вироком законної сили.
Речовий доказ по справі, зазначений у постанові слідчого СВ Хустського МВ ГУ МВС України в Закарпатській області від 23 червня 2009 року /а.с. 23/ – дубинку, яка знаходяться на зберіганні у ДС Хустського МВ ГУ МВС України в Закарпатській області – знищити.
Виконання вироку в частині знищення речових доказів покласти на дозвільну службу Хустського МВ ГУ МВС України в Закарпатській області про що повідомити Хустський районний суд Закарпастької області в місячний строк.
Вирок може бути оскаржений протягом 15 діб з моменту його проголошення в апеляційний суд Закарпатської області.
Головуючий: підпис: ОСОБА_2
З оригіналом вірно:
Суддя Хустського
районного суду ОСОБА_2
Ст. секретар суду ОСОБА_3
- Номер: 1-в/334/110/15
- Опис:
- Тип справи: кримінальне провадження у порядку виконання судових рішень
- Номер справи: 1-223/09
- Суд: Ленінський районний суд м. Запоріжжя
- Суддя: Данюк Василь Васильович
- Результати справи: відмовлено в задоволенні подання, заяви, клопотання;
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 10.06.2015
- Дата етапу: 06.07.2015