Судове рішення #6525257

  1  

ПОЛТАВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД


ПОСТАНОВА  

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ  


30 жовтня 2009 року м. Полтава Справа № 2а-15942/09/1670



Полтавський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді – Л.О. Єресько,

при секретарі – М.В. Бредун ,

за участю:

представників позивача:  Гнипи Д.В., Клімук Н.М.  ,

представника відповідача:  Скляра В.М.    

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Полтаві справу за позовом  Контрольно-ревізійне управління в Полтавській області  до  Абазівської сільської ради Полтавського району  про зобов'язання вчинити певні дії, стягнення коштів, -  


В С Т А Н О В И В:  


04 лютого 2009 року  Контрольно-ревізійне управління в Полтавській області  (надалі – позивач) звернулось до Полтавського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до  Абазівської сільської ради Полтавського району  (надалі – відповідач) про  зобов’язання виконати пункт 4 вимоги Контрольно-ревізійного відділу  у м. Полтаві та Полтавському районі від 03.04.2008 року № 01-14/361 „Про усунення порушень, виявлених ревізією виконання бюджету та використання бюджетних коштів Абазівської сільської ради за період з 01.01.2004 по 01.12.2007”, а саме: вжити заходів щодо відшкодування заподіяних сільській раді збитків, які виникли внаслідок завищення ПМК – 2 БМФ „Укргазпромбуд” вартості виконаних робіт по будівництву підвідного газопроводу в сумі 3762,0 грн.;  вжити заходів щодо відшкодування заподіяних сільській раді збитків, які виникли внаслідок надання Полтавською центральною районною лікарнею медичної допомоги, яка не відноситься до переліку платних послуг, що надаються медичними установами в сумі 11101,0 грн.

В обґрунтування своїх позовних вимог позивач посилається на те, що за результатами проведеної ревізії у відповідача встановлено, що Абазівською сільською радою  в період з 01.01.2006 по 01.12.2007  безпідставно проведено оплату вартості медичних послуг, які відповідно до чинного законодавства України, не входять до переліку платних послуг, на загальну суму 11 101,0 грн. Крім того, підрядною організацією ПМК-2 БМФ «Укргазпромбуд» необґрунтовано внесено до акту виконаних робіт ф. КБ – 2в витрати, понесені безпосередньо замовником (тобто Абазівською сільською радою на оплату ВАТ “Полтавагаз” послуг з технічного нагляду за будівництвом газопроводу), на загальну суму 3762,0 грн. На підставі пункту 7 статті 10 Закону України „Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні” на адресу відповідача контрольно-ревізійним відділом  в м. Полтава та Полтавському районі  03.04.2008  року за вих. № 01-14/361 направлені письмові вимоги про усунення виявлених ревізією порушень та встановлено термін подання інформації про їх виконання до 03.05.2008 року .   Інформація про усунення виявлених ревізією порушень  у визначений термін надійшла, але зазначені вище порушення залашились не усунутими.  

Представники позивача  в  судовому засіданні позов підтримали та просили  задовольнити позовні вимоги у повному обсязі.

Представник відповідача в судовому засіданні проти позову заперечував та просив відмовити у задоволенні позовних вимог.

У своїх запереченнях посилався на те, що відповідачем вживались заходи щодо відшкодування коштів в сумі  3762,0 грн., зокрема, були направлені письмові претензії до підрядної організації ПМК-2 БМФ «Укргазпромбуд» з вимогою повернути кошти, а також  звернення до органів прокуратури з проханням сприяти в усуненні порушення. Щодо проведеної оплати вартості медичних послуг Полтавській центральній районній лікарні  на загальну суму 11 101,0 грн., то Абазівською сільською радою направлялись письмові звернення до Полтавської ЦРЛ з вимогою повернути кошти та  подано до господарського суду Полтавської області позовну заяву до Полтавської центральної районної лікарні про визнання договору недійсним та зобов’язання лікарню повернути кошти в сумі 11 101,0 грн.  

Суд, заслухавши пояснення представників сторін, вивчивши та дослідивши матеріали справи, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, прийшов до висновку про те, що позов не підлягає задоволенню з наступних підстав.  

Відповідно до  ст. 2 Закону України «Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні» головним завданням державної контрольно-ревізійної служби є здійснення державного фінансового контролю за використанням і збереженням державних фінансових ресурсів, необоротних та інших активів, правильністю визначення потреби в бюджетних коштах та взяття зобов'язань, ефективним використанням коштів і майна, станом і достовірністю бухгалтерського обліку і фінансової звітності в міністерствах та інших органах виконавчої влади, в державних фондах, у бюджетних установах і у суб'єктів господарювання державного сектору економіки, а також на підприємствах і в організаціях, які отримують (отримували в періоді, який перевіряється) кошти з бюджетів усіх рівнів та державних фондів або використовують (використовували у періоді, який перевіряється) державне чи комунальне майно (далі - підконтрольні установи), виконанням місцевих бюджетів, розроблення пропозицій щодо усунення виявлених недоліків і порушень та запобігання їм у подальшому.  

Згідно з п. 2 ч. 1 ст. 8 Закону України «Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні» контрольно-ревізійні управління в областях проводять у підконтрольних установах ревізії фінансово-господарської діяльності, використання і збереження фінансових ресурсів, необоротних та інших активів, правильності визначення потреби в бюджетних коштах та взяття зобов'язань, стану і достовірності бухгалтерського обліку та фінансової звітності.

Статтею 9 Закону України «Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні» встановлено, що контрольно-ревізійні підрозділи (відділи, групи) у районах, містах і районах у містах виконують функції, визначені статтею 8 цього Закону (за винятком пунктів 1 і 7).  

Судом встановлено, що контрольно-ревізійним відділом в м. Полтава та Полтавському районі, який є структурним підрозділом Контрольно-ревізійного управління в Полтавській області, згідно з планом контрольно-ревізійної роботи на ІІ квартал 2007 року проведено планову виїзну ревізію виконання бюджету та використання бюджетних коштів в Абазівській сільській радіза період з 01.01.2004 року по 01.12.2007 року.  

За результатами ревізії складено акт № 01-21/19 від 24.03.2008 року, який підписано сільським головою ОСОБА_3 та головним бухгалтером ОСОБА_4 без заперечень.

Ревізорами в ході проведення ревізії встановлено та зафіксовано на сторінці 39-40 акту ревізії наступне порушення: Абазівською сільською радою в період з 01.01.2006 по 01.12.2007 безпідставно проведено оплату вартості медичних послуг, які відповідно до чинного законодавства України, не входять до переліку платних послуг, на загальну суму 11 101,0 грн. (2006 рік – 4200,0 грн., 11 місяців 2007 року – 6901,0 грн.).  

Крім того,  на сторінці 56  зазначеного акту ревізії зафіксовано порушення, яке полягає у необґрунтованому внесенні підрядною організацією ПМК-2 БМФ «Укргазпромбуд» до акту виконаних робіт форми КБ – 2в витрат, понесених безпосередньо замовником (тобто Абазівською сільською радою на оплату ВАТ “Полтавагаз” послуг з технічного нагляду за будівництвом газопроводу), на загальну суму 3762 ,  0 грн.

Контрольно-ревізійним відділом в м. Полтава та Полтавському районі за результатами ревізії  сільському голові пред'явлено вимоги «Про усунення порушень, виявлених ревізією виконання бюджету та використання бюджетних коштів Абазівської сільської ради за період з 01.01.2004 по 01.12.2007»   від 03 квітня  2008  року  № 01-14/361, в яких  встановлено місячний термін подання інформації про їх виконання.

Із пояснень представників позивача встановлено, що контрольно-ревізійним відділом в м. Полтава та Полтавському районі  було отримано від відповідача листи за вих. № 381 від 12.06.2008 року, вих. № 848 від 19.12.2008, вих. .№ 809 від 08.12.2008 року, вих.   № 864 від 24.12.2008 року,  які містили інформацію   про усунення виявлених ревізією порушень та заходи, що вживаються відповідачем для усунення порушень. Разом з тим,   пункт четвертий вимоги   «Про усунення порушень, виявлених ревізією виконання бюджету та використання бюджетних коштів Абазівської сільської ради за період з 01.01.2004 по 01.12.2007»   від 03 квітня  2008  року  № 01-14/361:      вжити заходів щодо відшкодування заподіяних сільській раді збитків, що виникли внаслідок завищення МПК-2 БМФ «Укргазпромбуд» вартості виконаних робіт по будівництву підвідного газопроводу в сумі 3762 грн.; надання Полтавською ЦРЛ медичної допомоги, яка не відноситься до переліку платних послуг, що надаються медичними установами в сумі 11101 грн.   - відповідачем не виконано.

Частиною 2 статті 15 Закону України “Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні”встановлено, що обов'язковими для виконання службовими особами об'єктів, що ревізуються, є законні вимоги службових осіб державної контрольно-ревізійної служби.

Щодо оцінки законності вимоги про   вжиття заходів щодо відшкодування заподіяних сільській раді збитків, що виникли внаслідок надання Полтавською ЦРЛ медичної допомоги, яка не відноситься до переліку платних послуг, що надаються медичними установами в сумі 11101 грн  ., суд зазначає наступне.

Судом встановлено, що між Абазівською сільською  радою та Полтавською центральною районною лікарнею було укладено договір від 03.01.2006 року № 33 про медичне обслуговування населення Полтавською центральною районною лікарнею, предметом якого є наступне: Абазівська сільська рада  (замовник)  доручає, а Полтавська центральна районна лікарня  (виконавець) зобов’язується   виконати   роботу по медичному обслуговуванню пацієнтів   з проведення діагностичних обстежень, лабораторних обстежень, рентгенологічних обстежень, консультацій лікарями-спеціалістами, стаціонарного лікування, виїзди швидкої допомоги.

Відповідно до пункту 1.4  цього Договору перелік та вартість медичних послуг, які  виконує «виконавець» наведено у додатку № 1. Вартість медичних послуг «замовника» визначається на підставі фактично виконаних об’ємів робіт згідно реєстрів та зведених відомостей надання медичної допомоги (2.1 Договору).

Згідно із пунктом 2.4 цього Договору для проведення взаєморозрахунків «замовнику»  із загального бюджету охорони здоров’я району на поточний рік виділяється сума в розмірі 3000 грн.  

Термін дії договору 1 рік. Договір набуває чинності з моменту його підписання сторонами і діє до 31 грудня 2006 року. (п. 7.1. Договору).

Вказаний Договір було погоджено з начальником відділу охорони здоров’я Полтавської районної державної адміністрації М.О. Рощак, що підтверджується його підписом та відтиском печатки на примірнику Договору.

На виконання  умов зазначеного Договору було складено акти прийому-передачі виконаних робіт по наданню медичної допомоги , копії яких наявні у матеріалах справи, та на підставі яких було проведено розрахунки між контрагентами.

Із акту ревізії встановлено, що в 2006 році відповідачем було перераховано Полтавській ЦРЛ кошти на виконання договору від 03.01.2006 року № 33 про медичне обслуговування населення Полтавською центральною районною лікарнею  .

Крім того, судом встановлено, що між Абазівською сільською  радою та Полтавською центральною районною лікарнею також  було укладено договір від 01.01.2007 року № 33 про медичне обслуговування населення Полтавською центральною районною лікарнею, предметом якого є наступне: Абазівська сільська рада  (замовник)  доручає, а Полтавська центральна районна лікарня  (виконавець) зобов’язується     виконати роботу по медичному обслуговуванню пацієнтів   з проведення діагностичних обстежень, лабораторних обстежень, рентгенологічних обстежень, консультацій лікарями-спеціалістами, стаціонарного лікування, виїзди швидкої допомоги.

Відповідно до пункту 1.4  цього Договору перелік та вартість медичних послуг, які  виконує «виконавець» наведено у додатку № 1. Вартість медичних послуг «замовника» визначається на підставі фактично виконаних об’ємів робіт згідно реєстрів та зведених відомостей надання медичної допомоги (2.1 Договору).

Термін дії договору 1 рік. Договір набуває чинності з моменту його підписання сторонами і діє до 31 грудня 2007 року. (п. 7.1. Договору). Якщо за один місяць до закінчення строку дії договору жодна із сторін не заявила про його припинення, договір вважається продовженим на тих же умовах і на той же термін.

Зазначені вище два договори були зареєстровані та взяті на облік Управлінням Державного казначейства України у Полтавському районі, що підтверджується відповідною відміткою на договорах.

На виконання  умов договору  01.01.2007 року № 33  було складено акти прийому-передачі виконаних робіт по наданню медичної допомоги, копії яких наявні у матеріалах справи.

Із акту ревізії встановлено, що відповідачем було перераховано Полтавській ЦРЛ за 11 місяців 2007 року  кошти на виконання договору від  01.01.2007 року № 33 про медичне обслуговування населення Полтавською центральною районною лікарнею (надалі –Полтавська ЦРЛ).  

Разом з тим, в акти  виконаних робіт було включено найменування медичних  послуг, що надавались Полтавською ЦРЛ, але не входять до переліку платних послуг, які можуть надаватися в державних і комунальних закладах охорони здоров’я, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 17.09.1996 № 1138 „Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров’я та вищих медичних закладах освіти” .

Таким чином, оплату вартості медичних послуг, які відповідно до чинного законодавства України, не входять до переліку платних послуг, на загальну суму 11 101,0 грн. (2006 рік – 4200,0 грн., 11 місяців 2007 року – 6901,0 грн.).  

Судом встановлено, що  відповідачем  направлено лист за № 81 від 16.02.2009 року до Полтавської ЦРБ  з проханням з метою виконання вимог органів ДКРС прийняти міри по терміновому відшкодуванню коштів в сумі 11101 грн.

Листом  № 375 від 11.06.2009 року відповідач повторно звернувся до Полтавської ЦРЛ, а також до Полтавської районної державної адміністрації з проханням повернути до місцевого бюджету кошти в сумі 11101 грн.

Листом за № 1049 від 30.06.2009 року Полтавська ЦРЛ повідомила відповідача, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20.06.2000 року № 989 «Про комплексні заходи впровадження сімейної медицини в систему охорони здоров’я», відповідно до розпоряджень голови Полтавської обласної державної адміністрації від 22.08.2000 року № 367 та від 31.10.2000 року № 580 були організовані амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, розроблена методика диференційованого розподілу коштів на засадах сімейної медицини з метою проведення взаєморозрахунків за медичне обслуговування жителів на підставі договорів між амбулаторіями загальної практики-сімейної медицини та Полтавською ЦРЛ. Кошти на проведення взаєморозрахунків щорічно передбачались в кошторисах видатків на утримання лікарських дільниць і в межах фінансування галузі охорони здоров’я району і надходили до Полтавської ЦРЛ як відшкодування витрат на лікування пацієнтів, а не як плата за медичні послуги.  

Кошти надходили на загальний рахунок ЦРЛ на зменшення видатків по КЕКВ 1132 «Медикаменти та перев’язувальні засоби», що унеможливлює повернення коштів з фінансування поточного року.  

  Висновок щодо відсутності механізму повернення коштів підтверджується листом Контрольно-ревізійного управління в Полтавській області від 13.08.2008 року «Про правомірність проведення розрахунків» за підписом заступника начальника управління В.Б. Крутовського, направленого Управлінню охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації на запит від 25.06.2008 року №05/3478   щодо питання, пов’язаного з проведенням взаєморозрахунків з Полтавською ЦРЛ за лікування пацієнтів, оскільки аналогічні порушення були встановлені контрольно-ревізійним відділом в м. Полтава та Полтавському районі за ревізіями, проведеними в Тростянецькій, Бречківській, Абазівській, Мачухівській, Гожулянській, Ковалівській, Судіївській сільських радах Полтавського району.

Судом встановлено, що контрольно-ревізійним відділом в м. Полтава та Полтавському районі було встановлено порушення на підставі вивчення актів виконаних Полтавською ЦРЛ робіт, у яких визначено, що надавались медичні послуги, а не проводились відшкодування витрат на лікування пацієнтів.

  Разом з тим, як вбачається із зазначеного листа КРУ в Полтавській області, питання правомірності проведення оплати за консультації лікарів та перебування пацієнтів, які обслуговуються амбулаторіями сімейної медицини зазначених сільських рад, в стаціонарних відділеннях Полтавської ЦРЛ не проводилось, та висновки щодо питання правомірності проведення цих оплат можливо зробити лише після додаткового комплексного дослідження при проведенні ревізії виконання бюджету Полтавського району.  

Представниками позивача не було надано суду доказів проведення такої ревізії та встановлення будь-яких порушень.

З огляду на викладене, суд приходить до висновку, що вимога  контрольно-ревізійного  відділу в м. Полтава та Полтавському районі  про   вжиття заходів щодо відшкодування заподіяних сільській раді збитків, що виникли внаслідок надання Полтавською ЦРЛ медичної допомоги, яка не відноситься до переліку платних послуг, що надаються медичними установами в сумі 11101 грн  ., яка у свою чергу є рішенням суб’єкта владних повноважень, була пред’явлена без врахування всіх обставин справи при її прийнятті.

 Крім того, судом встановлено, що  відповідачем було направлено до прокуратури Полтавського району з проханням вирішити питання про відшкодування суми 11101 грн.  матеріали ревізії, копії договорів, актів виконаних робіт із супровідним листом від 12.12.2008 року № 826.

Повторно відповідачем було направлено до прокуратури Полтавського району матеріалами ревізії, копії договорів, актів виконаних робіт із супровідним листом від 18.02.2009 року № 83 з проханням вирішити питання про відшкодування суми 11101 грн.  

На зазначені звернення прокуратура Полтавського району надала відповідачу відповідь листом № 196с/06 від 06.03.2009 року (згідно відмітки про реєстрацію отримано відповідачем 12.05.2009 року), яким роз’яснила  відповідачу його право звернутись до суду з позовом  про  розірвання договору № 33 від 01.01.2007 року.

27.10.2009 року Абазівська сільська рада звернулась до господарського суду Полтавської області з позовною заявою до Полтавської центральної районної лікарні про визнання недійсним договору № 33 від 01.01.2007 року та зобов’язання повернути сплачені  сільською радою Полтавській ЦРЛ кошти в сумі 11101 грн., що підтверджується  відміткою канцелярії господарського суду Полтавської області про прийняття на примірнику позовної заяви відповідача, наявної у матеріалах справи.

 Пунктом 8 частини першої статті 3 КАС України визначено, що позивачем в адміністративній справі може бути суб'єкт владних повноважень, на виконання повноважень якого подана позовна заява до адміністративного суду. Однак такий суб'єкт владних повноважень може бути позивачем у адміністративній справі лише у випадках, передбачених частиною четвертою статті 50 КАС України, до переліку яких віднесено також випадки, встановлені іншими законами (пункт п'ятий частини першої статті 50 КАС України).  

Як вбачається із пункту четвертого вимоги контрольно-ревізійного  відділу в м. Полтава та Полтавському районі  «Про усунення порушень, виявлених ревізією виконання бюджету та використання бюджетних коштів Абазівської сільської ради за період з 01.01.2004 по 01.12.2007»  від 03 квітня  2008  року  № 01-14/361, ним не конкретизовано   заходи, які необхідно вжити щодо відшкодування заподіяних сільській раді збитків, що виникли внаслідок надання Полтавською ЦРЛ медичної допомоги, яка не відноситься до переліку платних послуг, що надаються медичними установами в сумі 11101 грн  ., тоді як із матеріалів справи вбачається, що відповідачем вживались заходи, спрямовані на усунення порушень.

З огляду на викладене, суд приходить до висновку, що правовідносини щодо виконання зазначених вимог контрольно-ревізійного  відділу в м. Полтава та Полтавському районі є такими, що не потребують судового врегулювання.

  Щодо вимоги про   вжиття заходів щодо відшкодування заподіяних сільській раді збитків, що виникли внаслідок завищення МПК-2 БМФ «Укргазпромбуд» вартості виконаних робіт по будівництву підвідного газопроводу в сумі 3762 грн.  , суд зазначає наступне.

Судом встановлено, що відповідно до  договору № 7 від 12.07.2005, укладеного між відповідачем (Замовник) та ПМК-2 БМФ “Укргазпромбуд” (Генпідрядник), Генпідрядником виконано роботи по будівництву підвідного газопроводу до с. Лаврики та с. Соломахівка загальною вартістю 224773,0 грн.  Цей договір вступає в силу з моменту його підписання і діє до 31 грудня 2005 року (п. 5.1 Договору).

Із акта ревізії вбачається, що при перевірці актів виконаних ПМК-2 БМФ «Укргазпромбуд» робіт по будівництву підвідного газопроводу до с. Лаврики та с. Соломахівка, встановлено включення до акту виконаних робіт форми КБ-2в за жовтень 2005 року витрат на утримання служби замовника (включаючи витрати на технічний нагляд) в сумі 3762,0 грн., які безпосередньо несе замовник, а не підрядна організація, чим порушено п. 3.1.16.3 ДБН Д.1.1-1-2000 "Правил визначення вартості будівництва", затверджених наказом Держбуду України від 27.08.2000 № 174, в частині спрямування витрат по утриманню служби замовника для відшкодування (компенсації) відповідних витрат.  

Таким чином, підрядною організацією ПМК-2 БМФ «Укргазпромбуд» необґрунтовано внесено до акту виконаних робіт форми КБ – 2в витрати, понесені безпосередньо замовником  на загальну суму 3762,0 грн.

У судовому засіданні встановлено та підтверджено матеріалами справи, що на виконання  зазначеної вище вимоги органів ДКРС відповідачем було вчинено наступні заходи: направлено матеріалами ревізії, договір та інші матеріали справи до прокуратури Полтавського району  із супровідним листом № 809 від 08.12.2008 року  з проханням  сприяння в усуненні зазначеного порушення; листом від 07.04.2009 року за № 241 запропоновано ПМК-2БМФ «Укргазпромбуд»  укласти договір та оформити необхідні документи, оскільки останнім було надано сільській раді без укладення відповідного договору послуги по перевезенню автомашиною КРАЗ польового шпату для ліквідації стихійного звалища на під’їзді до села Рожаївка на суму 3762 грн., що може бути зараховано для погашення заборгованості на таку ж суму, на яку вчинено порушення, зафіксоване в акті ревізії.

Із пояснень представника відповідача у судовому засіданні встановлено, що про вжиті заходи відповідачем повідомлявся контрольно-ревізійний  відділ в м. Полтава та Полтавському районі.

Пунктом 8 частини першої статті 3 КАС України визначено, що позивачем в адміністративній справі може бути суб'єкт владних повноважень, на виконання повноважень якого подана позовна заява до адміністративного суду. Однак такий суб'єкт владних повноважень може бути позивачем у адміністративній справі лише у випадках, передбачених частиною четвертою статті 50 КАС України, до переліку яких віднесено також випадки, встановлені іншими законами (пункт п'ятий частини першої статті 50 КАС України).  

Як вбачається із пункту четвертого вимоги контрольно-ревізійного  відділу в м. Полтава та Полтавському районі  «Про усунення порушень, виявлених ревізією виконання бюджету та використання бюджетних коштів Абазівської сільської ради за період з 01.01.2004 по 01.12.2007»  від 03 квітня  2008  року  № 01-14/361, ним не конкретизовано   заходи, які необхідно вжити щодо відшкодування заподіяних сільській раді збитків, що виникли внаслідок завищення МПК-2 БМФ «Укргазпромбуд» вартості виконаних робіт по будівництву підвідного газопроводу в сумі 3762 грн.  , тоді як із матеріалів справи вбачається, що відповідачем вживались заходи, спрямовані на усунення порушень.

Таким чином, суд приходить до висновку, що правовідносини щодо виконання зазначених вимог контрольно-ревізійного  відділу в м. Полтава та Полтавському районі є такими, що не потребують судового врегулювання.

З огляду на викладене, суд приходить до висновку, що позовні вимоги є необґрунтованими та задоволенню не підлягають.

На підставі викладеного, керуючись статтями, ст.ст. 2, 8, 9, 10, 15  Закону України «Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні», 3, 7, 8, 9, 10, 11, 50, 71, 160-163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -  


П О С Т А Н О В И В:  


У задоволенні адміністративного позову Контрольно-ревізійного управління в Полтавській області до Абазівської сільської ради  Полтавського району про  зобов'язання вчинити певні дії  відмовити.  

Постанова, відповідно до статті 254 Кодексу адміністративного судочинства України, набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений Кодексом адміністративного судочинства, постанова набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

Постанова може бути оскаржена до Харківського апеляційного адміністративного суду через Полтавський окружний адміністративний суд шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження в 10-денний термін з дня складання постанови в повному обсязі та подачі апеляційної скарги у 20-денний термін після подачі заяви про апеляційне оскарження в порядку, визначеному статтею 186 Кодексу  адміністративного судочинства України.    

Повний текст постанови виготовлено 04 листопада 2009 року.  


 

Суддя                   Л.О. Єресько  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація