Справа № 3-696
2009 р.
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
26 жовтня 2009 року суддя Турківського районного суду Львівської області Строна Т.Г., розглянувши в м. Турці матеріали, які надійшли від начальника ВДАІ Турківського району, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя с.В.Висоцьке Турківського району Львівської області, українця, громадянина України, непрацюючого
по ст. 130 ч. 1 КпАП України,-
ВСТАНОВИЛА:
22.08.2009 року о 21 год. 30 хв. в с.В.Висоцьке Турківського району ОСОБА_1 керував автомобілем ГАЗ 53 д.н.з. 292-27ТА в стані алкогольного сп»яніння, від проходження експертизи відмовився, чим порушив ПДР України.
В судове засідання ОСОБА_1 не з”явився, про час та місце розгляду справи повідомлявся завчасно.
Вина ОСОБА_1 стверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії ВС № 013687 від 22.08.2009 року.
Враховуючи необхідність запобігання вчиненню нових правопорушень як самим правопорушником, так і іншими особами, особу правопорушника та ступінь його вини і те, що правопорушник ігнорував судове засідання, вважаю необхідним піддати його адміністративному арешту.
На підставі вищенаведеного та керуючись ст. 283 КпАП України , -
ПОСТАНОВИЛА:
ОСОБА_1 визнати винним по ст. 130 ч. 1 КпАП України та піддати його адміністративному арешту строком на 7 (сім) діб.
Строк тримання під вартою рахувати з часу затримання.
Постанова підлягає до негайного виконання.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Львівської області протягом 10 днів з дня винесення постанови.
Оскарження постанови не зупиняє її виконання.
Суддя: