Р І Ш Е Н Н Я 2-923\2009р.
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
22 жовтня 2009 року Сумський районний суд Сумської області під головуванням судді Степаненка О.А. при секретарі Токаревій В.М., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Суми справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
В С Т А Н О В И В:
Позивач звернувся до суду з даним позовом, посилаючись на неможливість збереження сім*ї, оскільки між сторонами спільного життя не існує, тобто сім*я фактично розпалася і поновити її неможливо. Між сторонами втрачено почуття довіри, бажання проживати однією сім*єю немає.
Позивач в судовому засіданні позовні вимоги підтримав.
Відповідачка в судовому засіданні позовні вимоги визнала.
Заслухавши пояснення сторін, вивчивши матеріали справи, суд вважає позов обґрунтованим і таким, що підлягає повному задоволенню виходячи з наступного.
У відповідності з ч.2 ст.112 CК України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.
Судом встановлено, що сторони вступили в зареєстрований шлюб 24 травня 2003 року. На даний час сімейні відносини припинені, сторони сімейних відносин не поновлювали і не мають наміру цього робити. Від шлюбу мають неповнолітнього сина ОСОБА_3 30 ІНФОРМАЦІЯ_1. Позивач категорично наполягає на розірванні шлюбу. За таких обставин суд вважає встановленим, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам сторін, тому шлюб необхідно розірвати, поклавши витрати на позивача.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 213, 214 ЦПК України, ст. 112 СК України, суд
В И Р І Ш И В :
Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 зареєстрований 24 травня 2003 року виконкомом Токарівської сільської ради Сумського району Сумської області, актовий запис № 05.
Визначити суму державного мита в дохід держави при отриманні свідоцтва про розірвання шлюбу в органах реєстрації актів цивільного стану в розмірі 17 гривень і сплату такої покласти на позивача ОСОБА_1, відповідачку від сплати звільнити.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження або апеляційну скаргу не було подано.
Суддя