Справа № 2-0-70
2009 р.
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
10 листопада 2009 року, Бобринецький районний суд Кіровоградської області у складі:
головуючого судді – Бевз О.Ю.,
при секретарі – Дубовій С.І.,
з участю заявника – ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі судових засідань Бобринецького районного суду справу за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту належності правовстановлюючого документу,-
в с т а н о в и в :
Заявник ОСОБА_1. звернувся до суду з заявою про встановлення факту належності йому архівної довідки архівного відділу Бобринецької районної державної адміністрації від 29.09.2009 року НОМЕР_4, в якій не вірно вказано ім’я заявника ОСОБА_1, а не ОСОБА_1
В судовому засіданні заявник ОСОБА_1. підтримав заявлені вимоги в повному обсязі, посилаючись на обставини викладені в позовній заяві.
Зацікавлена особа-представник Управління пенсійного фонду в Бобринецькому районі в судове засідання не з’явилась, але до суду надали заяву про визнання заявлених вимог та з проханням розглянути справу без їхньої участі, в зв’язку з професійною зайнятістю.
Суд, вислухавши сторону, свідків вивчивши матеріали справи, приходить до слідуючого.
В судовому засіданні встановлено, щоОСОБА_1 в період з 1984 року по 1988 рік працював в колгоспі імені Чапаєва Бобринецького району. При оформленні трудової пенсії за віком на пільгових умовах необхідно було надати архівні довідки про трудовий стаж, проте в архівній довідці архівного відділу Бобринецької районної державної адміністрації від 29.09.2009 року НОМЕР_4 помилково було зазначено ім’я ОСОБА_1, а не ОСОБА_1 як зазначено у всіх правовстановлюючих документах заявника.
Свідки ОСОБА_2 таОСОБА_3. пояснили, що з ОСОБА_1добре знайомі по роботі в колгоспі імені Чапаєва так як проживали в селі Веселівка протягом тривалого часу та підтвердили, що заявник дійсно працював в колгоспі ім.Чапаєва Бобринецького району з 1984 року по 1988 рік і в архівній довідці, а саме в запису його імені було допущено помилку.
У паспорті заявника серії НОМЕР_1 в свідоцтві про народження серії НОМЕР_3 від 12.12.1949 року та військовому квитку серії НОМЕР_2 від 05.06.1968 року вказано прізвище, ім’я, по-батькові заявника – “ОСОБА_1”.
Відповідно ст. 256 ч.1 п.6 ЦПК України, суд розглядає справи про встановлення факту належності правовстановлюючих документів особі, прізвища, ім’я, по батькові, місце і час народження якої, що зазначені в документі, не збігаються з ім’ям, по-батькові, прізвищем та часом народження цієї особи, зазначеним у свідоцтві про народження або в паспорті.
Відповідно до п.12 постанови пленуму Верховного Суду України від 31 березня 1995 року №5 “Про судову практику в справах, що мають юридичне значення”, передбачено, що суд може встановлювати факти належності особі документів, які не належать до тих, що посвідчують особу.
Встановлення зазначеного факту належності правовстановлюючого документу, необхідно заявнику для зарахування відповідного стажу роботи вказаного в архівній довідкі на пільгових умовах при оформлення пенсії за віком.
Враховуючи викладене, суд приходить до висновку, що заявлена ОСОБА_1. вимога про встановлення факту належності правовстановлюючого документу підлягає задоволенню, по-скільки даний факт знайшов своє підтвердження в судовому засіданні.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст. ст. 209, 256, 259, 223, 294 ЦПК України, суд,-
в и р і ш и в :
Заявлену вимогу ОСОБА_1 про встановлення факту належності правовстановлюючого документа – задовольнити повністю.
Встановити факт належності архівної довідки архівного відділу Бобринецької районної державної адміністрації від 29.09.2009 року НОМЕР_4, виданої на ім’я ОСОБА_1- ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження.
На рішення може бути подана заява про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня проголошення рішення та апеляційна скарга до судової палати з цивільних справ апеляційного суду Кіровоградської області, через Бобринецький районний суд, протягом двадцяти днів з дня подачі заяви про апеляційне оскарження, або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.
Суддя (підпис)
З оригіналом згідно:
Суддя О.Ю. Бевз