Судове рішення #6512035

                                                                                                   Справа № 3-674/09р.

                                П О С Т А Н О В А


                           І М Е Н Е М        У К Р А Ї Н И  


        26 жовтня 2009р. Суддя  Єланецького районного суду Миколаївської області Чернякова Н.В.

        розглянувши матеріали, які надійшли від Єланецького РВ УМВС України в Миколаївської області

        про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1,ІНФОРМАЦІЯ_1українця, гр. України,  тимчасово не працюючого, проживаючого в АДРЕСА_1

    за ст. 206 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

                                          В С Т А Н О В И Л А:

   

            08.10.2009 року о 17.00 годині встановлено, що гр.ОСОБА_1 надав своє житло для проживання на території с.Куйбишівка особі без громадянства ОСОБА_2, чим порушив правила перебування іноземних громадян на території України.

       ОСОБА_1 вину свою в скоєнні правопорушення передбаченого ст.206 КУпАП визнав повністю, суду пояснив, що дійсно надав своє житло для проживання на території с.Куйбишівка особі без громадянства ОСОБА_2

       Вивчивши матеріали адміністративної справи, вважаю, що в діях ОСОБА_1 є склад правопорушення передбаченого ст.206 КУпАП, а тому керуючись ст. 278-280 КУпАП


                                 П О С Т А Н О В И Л А:


          ОСОБА_1  визнати винним в скоєнні правопорушення     передбаченого ст.206 КУпАП України та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі 1020 (одна тисяча двадцять) грн.    

            Постанова може бути оскарженна шляхом подання апеляційної скарги, протесту прокурора до апеляційного суду миколаївської області через місцевий суд протягом 10 днів з дня її винесення.



                                    Суддя :                                             Чернякова Н.В.                                                                                                    

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація