Судове рішення #6510547

     

 

У Х В А Л А                                    Справа № 2-829/09р

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

                                                                                                        

27 жовтня 2009 року        Сколівський районний суд Львівської області в складі:

головуючого судді           Гуменної Н.М.  

при секретарі                    Трембач М.М.          

розглянувши у відкритому судовому засіданні  в м. Сколе Львівської області в залі суду подання державної виконавчої служби Сколівського районного управління юстиції Львівської області про тимчасове обмеження у праві виїзду за кордон,                                

                          в с т а н о в и в:


ВДВС Сколівського РУЮ звернувся до суду з поданням, в якому просить заборонити ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,   жителю ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянину України, у праві виїзду за межі України до виконання зобов»язання покладеного на нього рішенням Сколівського районного суду Львівської області від 22.06.2009 року про стягнення з нього на користь ОСОБА_2 аліментів на утримання сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3, в розмірі 300 грн. щомісячно, до досягнення ним повноліття,починаючи з 28.04.2009 року.  

В судовому засіданні ОСОБА_4 – начальник відділу ДВС Сколівського районного управіління юстиції Львівської області подання підтримує.

Боржник ОСОБА_1 в судове засідання не з»явився з невідомих суду причин та про причини неявки не повідомив, хоч про дату, час та місце розгляду справи був повідомленний належним чином.  

Суд, з урахуванням думки начальника відділу ДВС Сколівського районного управілння юстиції Львівської області ухвалив, розглядати справу на підставі наявних у справі доказів.

Відповідно до ст. 6 Закону України «Про порядок виїзду з України та в»їзду в Україну громадян України» встановлено, що громадянинові України може бути тимчасово обмежено у праві виїзду за кордон у випадку, якщо діють неврегульованні аліментні, договірні чи інші невиконанні зобов»язання – до виконання зобов»язань, або розв»язання спору за погодженням сторін у передбачених законом випадках, або забезпечення зобов»язань заставою, якщо інше не передбачено міжнародним договором України, або він ухиляється від виконання зобов»язань, покладених на нього судовим рішенням, - до виконання зобов»язань.

Як вбачається із матеріалів справи на виконані у відділі ДВС Сколівського РУЮ перебуває виконавчий лист № 2-571 виданий 22.06.2008 року Сколівським районним судом про стягнення з нього на користь    ОСОБА_2 аліментів на утримання сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3, в розмірі 300 грн. щомісячно, до досягнення ним повноліття,починаючи з 28.04.2009 року.  

09.07.2009 року ВДВС Сколівського РУЮ винесено постанову про відкриття виконавчого провадження. Боржник рішення суду не виконує, на виклик у відділ ДВС не з»являється, вжито заходів щодо примусового виконання рішення. Станом на 16.09.     2009 рік рішення суду залишається невиконаним.

З врахуванням вищевикладеного, суд вважає, що подання про обмеження боржнику у праві виїзду за кордон слід задоволити.

Керуючись ст.ст. 208-210 ЦПК України, ст. 6 Закону України від 21.01.1994 року           № 3857-XII « Про порядок виїзду з України і в»їзду в Україну громадян України» суд,  

                

                           у х в а л и в:    


Подання задоволити. Заборонити ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,   жителю ІНФОРМАЦІЯ_4, громадянину України, у праві виїзду за межі України до виконання зобов»язання покладеного на нього рішенням Сколівського районного суду Львівської області від 22.06.2009 року про стягнення з нього на користь ОСОБА_2 аліментів на утримання сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3, в розмірі 300 грн. щомісячно, до досягнення ним повноліття,починаючи з 28.04.2009 року.  

Виконання ухвали суду доручити Державній прикордонній службі України.           

Заяву про апеляційне оскарження даної ухвали може бути подано протягом п”яти днів з дня проголошення ухвали Сколівського районного суду Львівської області. Апеляційна скарга подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.  

Суддя                                                                                              Гуменна Н.М.


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація