Ічнянський районний суд Чернігівської області
Справа №3-495/10
№ -
Постанова
Іменем України
"05" травня 2010 р.
Суддя Ічнянського районного суду Чернігівської області Головченко М.М. при секретарі ВЛО.МаслюкІ розглянувши матеріали, що надійшли від начальника Ічнянського РВ УМВС України в Чернігівській області про притягнення до адміністративної відповідальності
гр. ОСОБА_1, 19Л2 ІНФОРМАЦІЯ_1, жительку м. Ічня вул. Бунівка, 97, Чернігівської області, не працююча, за ст. 184 ч.З КпАП України.
ВСТАНОВИВ:
09 травня 2010 року о.ОІ год. 20 хв. гр. ОСОБА_1 неналежним чином виконувала, обов’язки, щодо виховання дітей, а саме допустила розпивання спиртних напоїв 15 -ти річного сина ОСОБА_2 в громадському місці по вул.. Леніна Чернігівської області Це підтверджується протоколом і не заперечує сама правопорушниця.
Своїми діями вчинила адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 184 ч. З КпАП України.
На основі викладеного, керуючись ст.ст. 283,284 КпАП України.
ПОСТАНОВИВ:
На гр. ОСОБА_1 накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 51 грн. 00 коп..
Постанова може бути оскаржена в Чершгівський апеляційний суд через Ічнянський районний суд протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя М. М. Головченко
- Номер: 3-495/10
- Опис:
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-495/10
- Суд: Пирятинський районний суд Полтавської області
- Суддя: Головченко М.М.
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 18.08.2015
- Дата етапу: 18.08.2015