Судове рішення #6509571

                                                                                                    Справа №3-2768\2009р.  


П О С Т А Н О В А  

про накладення адміністративного стягнення  

        10 вересня 2009 року                                                                               м. Львів    

Суддя Шевченківського районного суду м. Львова Луців-Шумська Н.Л.  розглянувши матеріали, які надійшли з Шевченківського РВ ЛМУ УМВСУ у Львівській області про притягнення до адміністративної відповідальності, -  

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,    уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, українця, громадянина України, не працюючого, студента ІНФОРМАЦІЯ_3, раніше не судимого, зареєстрованого та проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_4,  -  

за ст. 185    КУпАП, -  

У С Т А Н О В И Л А :  

09.09.2009 року о 16.30 год., гр. ОСОБА_1 знаходячись на вул. Масарика, 4 в м. Львові, вчинив злісну непокору законним вимогам працівників міліції при виконанні ними службових обов’язків, шарпав їх за формений одяг, відмовлявся назвати свої анкетні дані, перебував в нетверезому стані, чим скоїв правопорушення,  передбачене ст. 185 КУпАП.  

           Вина гр. ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення   стверджується пояснення правопорушника в суді. Крім повного визнання своєї вини самим правопорушником його вина стверджується протоколом про вчинення правопорушення, поясненнями свідка оу СКР Шевченківського РВ ЛМУ ГУ МВСУ у Ло ОСОБА_2, даними в суді, іншими матеріалами адміністративної справи.  

            Дії гр. ОСОБА_1 слід кваліфікувати за ст. 185 КУпАП, оскільки він вчинив злісну непокору законним вимогам працівників міліції при виконанні ними службових обов’язків, шарпав за формений одяг, відмовлявся назвати свої анкетні дані,  перебував в нетверезому стані, що стверджується зібраними по справі доказами.  

Враховуючи особу правопорушника та обставини справи,   вважаю, що йому слід  призначити   адміністративне стягнення у вигляді штрафу.  

           Керуючись ст.ст. 8, 268, 283, 284 КУпАП, -  

 П О С Т А Н О В И Л А :  

           ОСОБА_1    визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ст. 185 КУпАП та оштрафувати його на 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян  255 (двісті п»ятдесят п»ять) гривень  в доход держави.  

           На постанову може бути подано апеляційну скаргу, внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня її винесення до апеляційного суду Львівської області через Шевченківський районний суд м. Львова.  

            Суддя                                                                                  Луців-Шумська Н.Л.  

Копія вірна  

            Суддя                                                                                  Луців-Шумська Н.Л.  




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація