Справа №2-о-146/09
__________2009 р.
Р І Ш Е Н Н Я
І м е н е м У к р а ї н и
15 жовтня 2009 року Слов`яносербський районний суд Луганської області у складі:
головуючого судді Тімінського В.В.
при секретарі Стрільцовій О.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт.Слов`яносербськ справу за заявою Лозівської селищної Ради про визнання спадщини відумерлою, -
В С Т А Н О В И В :
Заявник звернувся до суду з позовом, посилаючись на ту обставину, що власниками квартири АДРЕСА_1 є ОСОБА_1 і ОСОБА_2 на підставі свідоцтва про право власності на житло від 20.10.1994 року виданого Слов’яносербським районним комітетом по приватизації житла за наказом №2436.
ОСОБА_1 помер 25 листопада 1999 року, а ОСОБА_2 помер 17 березня 1995 року. У спадщину після їх смерті ніхто не вступав по теперішній час, що підтверджується проведеною перевіркою і актом Лозівської селищної ради від 14.09.2009 року.
Лозівська селищна Рада у заяві просить визнати відумерлою спадщину яка відкрилася після смерті громадян ОСОБА_1 та ОСОБА_2, у вигляді квартири розташованої, за адресою: АДРЕСА_2 та передати її у власність територіальної громади в особі Лозівської селищної Ради Слов’яносербського району Луганської області. Представник заявника просить справу слухати без нього.
Зацікавлена особа з заявою згодна.
Вивчивши матеріали справи, заслухавши представника позивача, зацікавлену особу, суд знаходить позовні вимоги обгрунтованими та підлягаючими задоволенню, оскільки відповідно до ст. 1277 ЦК України у разі відсутності спадкоємців за заповітом і за законом, усунення їх від права спадкування, неприйняття ними спадщини, а також відмови від її прийняття суд визнає спадщину відумерлою за заявою відповідного органу самоврядування за місцем відкриття спадщини. Спадщина визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. |угоди|
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 1277 ЦК України, ст. ст. 10, 60, 212, 214 ЦПК України, суд -
В И Р І Ш И В :
Позов задовольнити.
Визнати відумерлою спадщину яка відкрилася після смерті громадян: ОСОБА_1 померлого 25.11.1999 року та ОСОБА_2 померлого 17.03.1995 року у вигляді квартири розташованої за адресою: АДРЕСА_3.
Передати у власність територіальної громади в особі Лозівської селищної Ради Слов’яносербського району Луганської області квартиру розташовану, за адресою: смт. Лозівський, КосмонавтівАДРЕСА_4.
Рішення може бути оскаржено в апеляційний суд Луганської області. Заяву про апеляційне оскарження може бути подано протягом 10 днів з дня проголошення рішення, а апеляційну скаргу – протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя Тімінський В.В.