Судове рішення #650321
Справа № 1-48/2007 v

Справа № 1-48/2007 v.

ВИРОК

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

22 лютого 2007 року                                                 Сквирський районний суд Київської області

в складі: головуючого судді- Клочко В.М.

при секретарі-Анодіній Н.П.

з участю прокурора-Савченко В.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Сквира Київської області кримінальну справу про обвинувачення:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя АДРЕСА_1, українця, громадянина України, з базовою загальною середньою освітою,     неодруженого, не працюючого, раніше не судимого, у вчиненні злочину, що передбачає відповідальність за ст. 185 ч.1 КК України,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 19.12.2006 року близько 13-ої години, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння , знаходячись на робочому місці на території ІНФОРМАЦІЯ_2 по АДРЕСА_2, де працював будівельником, таємно викрав 90 прутів арматури довжиною 3 м. кожен, загальною вагою 243 кг вартістю 3 525 грн. за 1 000 кг, чим спричинив вище вказаному товариству матеріальної шкоди на загальну суму 856 грн. 58 коп.

У судовому засіданні підсудний ОСОБА_1 свою вину у скоєнні злочину визнав повністю, ствердив суду обставини вчинення злочину, зазначені в обвинуваченні, вказуючи при цьому, що щиро розкаюється, та просив сурово не карати.

За згодою учасників судового розгляду, судом визнано недоцільним дослідження доказів стосовно тих фактичних обставин справи, які ніким не оспорюються в порядку ст. 299 КПК України.

Дії підсудного суд кваліфікує за ст. 185 ч.1 КК України, як таємне викрадення чужого майна (крадіжка)..

При призначенні покарання підсудному суд враховує ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу винного та обставини, що пом'якшують та обтяжують покарання.

До обставин, що обтяжують покарання суд відносить вчинення злочину особою, що перебуває в стані алкогольного сп'яніння.

Обставиною, що пом'якшуює покарання суд визнає щире каяття.

Беручи до уваги те, що особі яка вчинила злочин, має бути призначене покарання необхідне й достатнє для її виправлення та попередження нових злочинів, одночасно враховуючи вище вказані обставини, з урахуванням особи винного, який по місцю проживання характеризується позитивно, суд приходить до висновку, що виправлення ОСОБА_1 можливе без ізоляції від суспільства. Тому суд вважає за можливе застосувати до підсудного ст. 75 КК України і призначити йому покарання за скоєне у вигляді позбавлення волі, від відбування цього покарання останнього звільнити з випробовуванням та іспитовим терміном, з покладанням на нього обов'язків, передбачених ст. 76 КК України.

Речові докази по справі:

· металеві армовані прути в кількості 90 шт. діаметром 12 мм довжиною 3 м кожен загальною вагою 243 кг повернути в ІНФОРМАЦІЯ_2

· однокінний віз з конем сірої масті повернути власнику ОСОБА_2.

 

2

Керуючись ст. 323,324 КПК України, суд,-ЗАСУДИВ:

Визнати винними ОСОБА_1 у вчиненні злочину, передбаченого ст. 185 ч. 1 КК України.

Призначити ОСОБА_1 покарання за ст. 185 ч.1 КК України на 1 рік позбавлення волі.

Згідно ст. 75 КК України ОСОБА_1 від відбування призначеного покарання звільнити, якщо він протягом однорічного іспитового строку не вчинить нового злочину.

Відповідно до ст. 76 КК України покласти на ОСОБА_1 обов'язок періодично з'являтися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи за місцем проживання.

Речові докази:

- металеві армовані прути в кількості 90 шт. діаметром 12 мм довжиною 3 м кожен

загальною вагою 243 кг повернути в ІНФОРМАЦІЯ_2

-  однокінний віз з конем сірої масті   повернути власнику ОСОБА_2.

Міру запобіжного заходу засудженому ОСОБА_1 до вступу вироку в закону силу залишити підписку про невиїзд.

На вирок може бути подана апеляція до апеляційного суду Київської області протягом 15 діб з моменту його проголошення через Сквирський районний суд Київської області.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація