Судове рішення #6501267

   Справа № 2-3278/09 р.  


 

 


РІШЕННЯ                      

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ  

09 жовтня 2009 р.                                                                         м.Кілія

Кілійський районний суд Одеської області у складі  

головуючого судді    Тюміна О.Г.   ,   при секретарі  Єгоровій  А.В.,

розглянувши у відкритому судовому  засіданні  в залі суду в м. Кілія цивільну справу за позовом  

ОСОБА_1   до  ОСОБА_2         

про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої  дитини ,

ВСТАНОВИВ :  

17.07.2009 року позивач  звернулась  до  Кілійського  районного  суду  із зазначеним  позовом про стягнення з відповідача аліментів в розмірі 1/4 частини доходу , та пояснює , що відповідач є батьком  неповнолітнього сина  ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 , який після припинення   спільного проживання з відповідачем проживає  з нею на її утриманні. Відповідач  допомоги в  утриманні дитини  не надає , в зв’язку  з чим  просить стягувати з нього  аліменти  у розмірі 1/4 частини з усіх видів доходів.  

Відповідач про час і місце судового засідання повідомлявся належним чином, в судове засідання не прибув , про поважні причини не повідомив. Зі згоди позивача суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи відповідно до ст. 224 ЦПК України.  

Заслухавши пояснення позивача , дослідивши докази надані сторонами та розглянувши справу в межах позовних вимог , суд вважає позов обгрунтованим та таким , що підлягає повному задоволенню.  

Відповідно до ст.ст. 180,183 СК України, батьки зобов’язані   утримувати дитину до досягнення нею повноліття , частка заробітку, (доходу) відповідача визначається судом, але відповідно до ч.2 ст. 182 СК України вона   не може бути меншою ніж 30% відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку встановленого діючим Законом України „Про державний бюджет”.  

Як встановлено, відповідач є  батьком неповнолітнього  ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 , який  знаходиться на утриманні позивача ,  обставини справи підтверджуються свідоцтвом про укладення шлюбу , свідоцтвом  про народження дитини  , довідкою  про находження дитини   на утриманні позивача ,  

Відповідно   до п.1 ст. 367 ЦПК України , належить допустити негайне виконання  рішення   в частині стягнення  аліментів в  межах суми  платежу за 1 місяць.  

Керуючись ст.ст.10,11,209,212,214-215  ЦПК України,  

ВИРІШИВ  :  

Позов   задовольнити .  

Стягувати щомісячно з   ОСОБА_2   , ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_3 ,  на користь   ОСОБА_1   аліменти на утримання  неповнолітнього  ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1  у розмірі  1/4   частини  всіх  доходів  починаючи з  10.08.2007  р. до досягнення  повноліття  - до 10.08.2025  року.    Розмір аліментів не може бути меншим , ніж 30 %  прожиткового мінімуму , встановленого діючим Законом України „Про державний бюджет”.  

Рішення  в частині стягнення аліментів  в межах платежу за 1 місяць підлягає негайному виконанню.  

Стягнути з відповідача на користь держави судовий збір у розмірі 51 грн.  та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи   у розмірі 30 грн.  

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до  апеляційного суду Одеської області через Кілійський районний суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги  або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.  

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив , за письмовою заявою відповідача  поданою протягом 10 днів з дня отримання його копії.  


Суддя                                                                    О.Г.Тюмін  

  • Номер: 6/295/2/20
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-3278/09
  • Суд: Богунський районний суд м. Житомира
  • Суддя: Тюмін Олександр Глібович
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 20.12.2019
  • Дата етапу: 14.01.2020
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація