Судове рішення #6499257

Справа № 2-400  

за 2009 рік    

У Х В А Л А  

Іменем України  


02 листопада 2009 року Мостиський районний суд Львівської області в особі:  

головуючого – судді                Борисенко В.В.,  

при секретарі –                         Мриц Н.І.,  

розглянувши у попередньому судовому засіданні в залі суду в м.Мостиська цивільну справу за позовом ОСОБА_1  до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,  


В С Т А Н О В И В:  


  24.09.2009р. позивач звернувся до суду із зазначеним позовом, покликаючись на те, що з 12.02.1963р. перебуває з відповідачкою у зареєстрованому шлюбі. Під час спільного сімейного життя у них народилося шестеро дітей, які вже досягнули повноліття.  

Зазначає, що сімейне життя у нього з відповідачкою не склалося, оскільки остання безпідставно до нього чіпляється, постійно погрожує заявами в міліцію з приводу вживання ним алкоголю, незважаючи на те, що близько трьох років взагалі не вживає такого. Миритись і залишатись в шлюбі, який існує лише формально, не бажає.  

  З огляду на вищенаведене та у зв’язку з тим, що відповідачка відмовляється розірвати шлюб в органі РАЦС, просить суд ухвалити рішення, яким розірвати їхній шлюб.  

22.10.2009р. позивач подав заяву, в якій просить суд залишити його позовну заяву без розгляду.  

Відповідно до п.5 ч.1 ст.207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.  

Приймаючи до уваги наведені обставини, суд вважає, що є підстави для задоволення заяви позивача і залишення заявленого позову без розгляду, оскільки таке не суперечить законові і відповідає інтересам сторін.  

Керуючись п.5 ч.1 ст.207 ЦПК України, суд –  


П О С Т А Н О В И В:  


Заяву ОСОБА_1 про залишення позову без розгляду задоволити.  

Позов ОСОБА_1  до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу – залишити без розгляду.  

Роз’яснити ОСОБА_1, що після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду, він має право звернутися до суду повторно.  

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Львівської області через Мостиський районний суд шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження в 5-денний строк з дня проголошення ухвали і подання після цього протягом 10-ти днів апеляційної скарги з подачею її копії до апеляційної інстанції або шляхом подання в 5-денний строк з дня проголошення ухвали апеляційної скарги з подачею її копії до апеляційної інстанції без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження.  

Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений ст.294 ЦПК України, ухвала суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.  

 

Суддя                                              В.В. Борисенко  


З оригіналом згідно:  


Суддя                                              В.В. Борисенко  


Ухвала набрала законної сили    «__»____________ 200_ р.  


Суддя                                               В.В. Борисенко  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація