Судове рішення #6495388


справа № 2-1638/09

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

26 серпня 2009 року                                                                                                          м. Дніпродзержинськ

         

Дніпровський районний суд міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області у складі:

головуючого, судді   Федоріщев С.С.

при секретарі            Драгунцева С.М.


розглянувши у попередньому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2  «про розірвання шлюбу», суд -


ВСТАНОВИВ:

Позивач звернулася до суду з позовом, в якому  просить  розірвати шлюб між нею та відповідачем зареєстрований ІНФОРМАЦІЯ_1року Дніпровським відділом РАЦС Дніпродзержинського міського управління юстиції Дніпропетровської області, запис в книзі реєстрації актів про одруження НОМЕР_1.

            В обґрунтуванні позовних вимог зазначає, що            від шлюбних стосунків з відповідачем у сторін  є неповнолітній син – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2 року народження.          Спільне життя з відповідачем по справі не склалося. На теперішній час сторони проживають окремо  спільного господарства не ведуть.

            Позивач по справі вважає, що подальше сумісне життя і збереження сім'ї неможливі. Примирення між ними бути не може.

Відповідач по справі у судовому засіданні позовні вимоги визнав, але просить суд надати можливість спробувати примиритися з позивачем шляхом надання місячного строку для примирення.

Позивач у судовому засіданні свої вимоги підтримав в повному обсязі, просить їх задовольнити наполягаючи на розірванні шлюбу, підтвердив суду обставини викладені у позовній заяві.

           Вислухавши пояснення сторін, та вивчивши надані до суду письмові доказі,  при розгляді справи судом були встановлені наступні обставини і визначені  відповідно  до  них правовідносин:

           Згідно до п.5 Постанови Пленуму Верховного Суду України від 12 червня 1998 р «Про застосування судоми деяких норм Кодексу про шлюб та сім’ю», шлюб може бути розірвано в судовому порядку лише при умові, якщо встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження сім’ї стали неможливими…»

Виходячи з вимог ст.111 СК України, суд вживає заходи щодо примирення подружжя, якщо це не суперечить моральним засадам суспільства.

    Таким чином, оскільки в судовому засіданні встановлено, що подружжя має неповнолітню дитину, яка потребує батьківської уваги, приймаючи до уваги, той факт, що відповідач висловлює бажання примиритися та має намір відновити шлюбно-сімейні стосунки з позивачем по справі, суд вважає можливим надати сторонам строку для примирення.


           Керуючись ст.ст. 10, 11, 210 ЦПК України, ст.111 СК України, суд -


ВИРІШИВ :

  Надати  ОСОБА_1та ОСОБА_2 строк для примирення 1 (один) місяць.

 Розгляд цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2  «про розірвання шлюбу»  - відкласти, призначивши судове засідання на 28 вересня 2009року о 09.00годин.

 Попередити сторони, що якщо у призначений час та місце вони не з'являться в судове засідання, провадження по цивільній справі за позовом «про розірвання шлюбу» буде закрито за примиренням сторін.

       

                                        Суддя                           Федоріщев С.С.


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація