Справа № 3-1368/09
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
4 листопада 2009 року смт.Солоне
Суддя Солонянського районного суду Дніпропетровської області ТРЕЩОВА Н.М., розглянувши матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2, працюючого у ТОВ “Дак”, раніше до адміністративної відповідальності не притягався,
за правопорушення, передбачені ст. 124, ч.1 ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
В С Т А Н О В И Л А:
17 жовтня 2009 року о 2 годині на вул.Леніна у селі Аполонівка Солонянського району Дніпропетровської області ОСОБА_1, керуючи у стані алкогольного сп’яніння автомобілем “Мазда-626”, державний номерний знак НОМЕР_1, виконуючи рух заднім ходом, не впевнився, що це буде небезпечним і не створить перешкод іншим учасникам дорожнього руху, здійснив зіткнення з автомобілем “Мітсубісі”, державний номерний знак НОМЕР_2, який стояв позаду. Внаслідок зіткнення обидва автомобілі отримали механічні пошкодження. Своїми діями ОСОБА_1 порушив пункти 10.9, 2.9а ПДР України, тобто вчинив правопорушення, передбачені ст. 124, ч.1 ст.130 КупАП.
До суду ОСОБА_1 не з’явився. Про час та місце розгляду справи повідомлений, про що свідчить його підпис у протоколі про адміністративне правопорушення. Письмової заяви про перенесення розгляду справи не надав.
Винність притягуваної особи у вчиненні правопорушення підтверджується його письмовими поясненнями, у яких він не заперечував обставин вчиненого правопорушення, протоколом про адміністративне правопорушення, письмовими доказами: протоколом огляду місця дорожньо-транспортної пригоди та план-схемою до нього, протоколами огляду та перевірки технічного стану транспорту, протоколами медичного огляду для встановлення стану сп’яніння № 487, № 488 від 17.10.2009 року, письмовими поясненнями потерпілого, свідків.
Вивчивши матеріали справи, враховуючи характер вчиненого правопорушення: умисне грубе порушення Правил дорожнього руху України, що свідчить про явне ігнорування встановленого порядку керування транспортними засобами, особу порушника, його майновий стан, приходжу до висновку про доцільність накладення адміністративного стягнення у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами у межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених за правилами ч.2 ст.36 КУпАП .
На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 24, 30, ч.2 ст.36, ст.124, ч.1 ст.130, 284 КУпАП,
П О С Т А Н О В И Л А :
Накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами:
- за ст.124 КУпАП- на строк шість місяців;
• за ч.1 ст.130 КУпАП на строк один рік .
На підставі ч.2 ст.36 КУпАП накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами на ОДИН рік шість місяців.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Дніпропетровської області через Солонянський районний суд шляхом подання апеляційної скарги, або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
СУДДЯ: