Судове рішення #6477409

Справа № 2-641  

2009 р.                                                                     


РІШЕННЯ  

Іменем України  


05 листопада 2009 року                                                                                 м. Погребище


Погребищенський районний суд Вінницької області в складі:  

головуючого, судді                     Марченко Л.В.

при секретарі                                Москаленко С.П.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Погребище справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на повнолітнього сина, -


в с т а н о в и в:    

05 жовтня 2009 року ОСОБА_1 звернулася з позовом до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на повнолітнього сина.  

В судовому засіданні позивачка ОСОБА_1 обґрунтовує тим, що вона перебувала з відповідачем у шлюбі, який згідно рішення Погребищенського районного суду від 22 лютого 2009 року був розірваний. Від цього шлюбу мають повнолітнього сина, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, яки в даний час навчається на першому курсі денної форми навчання факультету механізації сільського господарства Вінницького державного аграрного університету. Навчається за контрактом, стипендії не отримує. Він знаходиться на її утримані та ще один неповнолітній син - Віктор, ІНФОРМАЦІЯ_2, а тому сама не може матеріально їх утримувати, що ставить під загрозу можливість сина - ОСОБА_3, подальшого навчання та отримання освіти.

Відповідач ОСОБА_2 перестав надавати допомогу на утримання сина - ОСОБА_3 в зв'язку з досягненням ним повноліття.

На даний час відповідач ОСОБА_2 має постійну роботу і в змозі надавати матеріальну допомогу в зв'язку з навчанням сина - ОСОБА_3, тому позивачка ОСОБА_1 в судовому засіданні змінила свої позовні вимоги та просить стягнути з відповідача ОСОБА_2 аліменти в  твердій грошовій сумі 280  гривень на навчання сина, щомісячно, починаючи з дня подання заяви і до закінчення навчання, але не довше, ніж до досягнення ОСОБА_3 23-річного віку.

Відповідач ОСОБА_2 в судовому засіданні погоджується з вимогами позивачки і згоден сплачувати аліменти в розмірі 200 гривень в зв'язку з продовженням навчання сина.                    

Заслухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи в їх сукупності, суд приходить до висновку, що позов підлягає до задоволення, оскільки в справі достатньо матеріалів про права та взаємовідносини сторін, вимоги позивачки підтверджуються довідкою  з місця навчання сина - ОСОБА_3, довідкою про доходи відповідача ОСОБА_2 за вих. № 1336/13 від 02 листопада 2009 року.

При винесенні рішення судом враховується, що відповідач ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_3, являється особою працездатного віку, фізично здоровий, не інвалід, і що він в змозі надавати передбачену чинним законодавством  матеріальну допомогу в зв'язку з навчанням сина.

На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 198-201 Сімейного кодексу України, ст. ст.  130 ч. 4,  174 ч.4, 209, 210, 212-215 ЦПК України, -


в и р і ш и в :

Позов задовольнити.  

Стягнути з ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_3, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_4 жителя ІНФОРМАЦІЯ_5, працюючого в Гайсинському ЛВУМГ філії "УМГ Черкаситрансгаз" ДК "Укртрансгаз" НАК "Нафтогаз України" на користь сина, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_6, аліменти на його утримання в твердій грошовій сумі 280 гривень, щомісячно, починаючи з дня набрання рішення законної сили і до закінчення навчання але не довше, ніж до досягнення ОСОБА_3 23-річного віку.

Стягнути з ОСОБА_2 мито на користь держави в сумі  51 гривня 00 коп.  та 120 гривень 00 копійок за інформаційно-технічне забезпечення розгляду  справи .  

 

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.




Г о л о в у ю ч и й                                                                           ОСОБА_4



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація