Судове рішення #6476488

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД


УХВАЛА


20 жовтня 2009 року                                                            справа № 2а-12750/09/0470

                                                                                            м. Дніпропетровськ

Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді                                      Барабаш М.В.

при секретарі судового засідання               Шенкунісі А.О.

за участю:

прокурора                                                   Ігнатенко О.В.

представника позивача                               Лісковської О.А.

представника відповідача                           Торхова В.В.,


розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання Управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі м.Дніпропетровська про відмову від позову в адміністративній справі № 2-а-12750/09/0470 за позовом Прокурора Жовтневого району м.Дніпропетровська в інтересах держави в особі Управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі м.Дніпропетровська до Закритого акціонерного товариства «Зеленбуд» про стягнення заборгованості,-


ВСТАНОВИВ:


Прокурор Жовтневого району м.Дніпропетровська звернувся до суду в інтересах держави в особі Управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі м.Дніпропетровська з адміністративним позовом до Закритого акціонерного товариства «Зеленбуд» про стягнення заборгованості.

В судовому засіданні представник позивача надав суду клопотання, в якому позивач відмовляється від адміністративного позову, у зв’язку з повною сплатою відповідачем суми заборгованості та просить закрити провадження у справі. Представником відповідача надані суду докази сплати заборгованості.

Прокурор не заперечував проти закриття провадження у справі.

Відповідно до п.2 ч.1 ст. 157 КАС України, суд закриває провадження у справі, якщо позивач відмовився від позову і відмову прийнято судом.

Підстав для неприйняття відмови від позову судом не встановлено.

Таким чином, суд вважає за необхідне закрити провадження у справі, у зв’язку з відмовою позивача від позову.

На підставі викладеного, керуючись п.2 ч.1 ст.157, ст.165 КАС України, суд,-


УХВАЛИВ:


Відмову від позову Управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі м.Дніпропетровська - прийняти.

Провадження в адміністративній справі за позовною заявою Прокурора Жовтневого району м.Дніпропетровська в інтересах держави в особі Управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі м.Дніпропетровська до Закритого акціонерного товариства «Зеленбуд» про стягнення заборгованості – закрити.

Роз’яснити позивачу, що повторне звернення з тією самою позовною заявою не допускається.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження через Дніпропетровський окружний адміністративний суд протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали і поданням після цього протягом десяти днів апеляційної скарги. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано, а у разі її подання – після закінчення строку на подання апеляційної скарги. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не буде скасовано, набирає законної сили після закінчення розгляду справи апеляційним судом.


Суддя                                             М.В.Барабаш


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація