Судове рішення #647577
Справа №2-0-14/2007 рік УХВАЛА

Справа №2-0-14/2007 рік УХВАЛА

05 лютого 2007 року Суддя Золотоніського міськрайонного суду Мишенко В.В., розглянувши матеріали цивільної справи за заявою ОСОБА_1, зацікавлені особи: Державна міська нотаріальна контори, Виконавчий комітет Золотоніської міської ради про встановлення факту, що мають юридичне значення, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 подав заяву в якій просить встановити наступні факти: І). Виконання його обов'язків належним чином держаим нотаріусом Золотоніської міської нотаріальної контори при видачі свідоцтва права власнсоті ОСОБА_2 на будівлі лісопильного цеху площею 987,2 кв.м. та будівлі механічної майстерні з вбудованою старою їдальньою площею 666,9 кв.м. 2). Чи відповідає фотокопія свідоцтова НОМЕР_1 з надписом нотаріуса від 30 вересня 2004 року на право влансоті на майно, видана Виконавчим комітетом Золотоніської міської ради від 09 серпня 2004 року. 3). Вивчити всі докази пов'язвні з вчиненням даних правочинів.

На бесіду, яка була призначена на 12 год. 00 хв. 05 лютого 2007 року, не з'явилась представник Державної міської нотаріальної контори, хоча про день та час розгляду справи ставилась судом до відома належним чином, а тому суддя вважає необхідно продовжити строки підготовки справи до розгляду.

Керуючись ст. 129, 130 ЦПК України, суддя, -

УХВАЛИВ:

Продовжити термін підготовки справи до судового розгляду за заявою ОСОБА_1, зацікавлені особи: Державна міська нотаріальна контори. Виконавчий комітет Золотоніської міської ради про встановлення факту, що мають юридичне значення.

Справу призначити до розгляду на 14 год. 00 хв. 15 лютого 2007 року.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація