Справа № 2-1236/2007 год
ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
15 лютого 2007 року Жовтневий районний суд у складі:
головуючого судді - Федюшина М.В.,
при секретарі - Корнеєвої І.В.,
розглянув у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Харкові цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1до ОСОБА_2про розірвання шлюбу, -
встановив:
Позивач звернувся в суд Жовтневого району м.Харкова з позовною заявою до відповідачки та просить постановити рішення в силу якого розірвати шлюб, зареєстрований між ним та відповідачкою ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 відділом реєстрації актів громадянського стану Ленінського районного управління юстиції м.Харкова, актова запис НОМЕР_1, посилаючись на те, що сімя розпалася, шлюбні стосунки припинені з січня 2002 року та поновлення сімейних відношень вважає неможливим.
В судовому засіданні позивачка підтримала свої позовні вимоги у повному обсязі, та пояснила, що з відповідачем з грудня 2001 року шлюбні стосунки не складаються, характери опинилися психологічно не сумісними, взаєморозуміння не має, що привело к припиненю стосунків з січня 2002 року.
Відповідачка у судове засідання не з'явилася, про причини неявки суду не сповістила, в матеріалах справи є поштові повідомлення про час та місце судового засідання, у зв'язку з чим суд вважає, що відповідач була належним чином повідомлена та не з'явилася з неповажних причин. Зі згоди позивача суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням ст.224 ЦПК України.
Вислухав пояснення позивача, вивчивши матеріали справи, суд прийшов до висновку про те, що позовні вимоги підлягають задоволенню виходячи з наступного.
Відповідно до п.3 ст.109 Сімейного Кодексу України, суд ухвалює рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що заява про розірвання шлюбу відповідає дійсному волевиявленню подружжя та після розірвання шлюбу не будуть порушені їх особисті та майнові права, а також їх дітей.
Так, в даному судовому засіданні встановлено, що родина розпалася остаточно та поновленню не підлягає, подружжя разом не мешкають з січня 2002 року, сумісне господарство не ведуть.
Витрати пов'язанні з оплатою держмита при видачі свідоцтва про розірвання шлюбу покласти на позивача.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 10, 11, 60, 88, 169, 209, 212, 213-215, 224-226 ЦПК України, ст. ст. 104, 105, 109, 110, 112,114 Сімейного Кодексу України, суд, -
ВИРІШИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1до ОСОБА_2про розірвання шлюбу - задовольнити.
Шлюб, зареєстрований ІНФОРМАЦІЯ_1 відділом реєстрації актів громадянського стану Ленінського районного управління юстиції м.Харкова, актова запис НОМЕР_1, між ОСОБА_1та ОСОБА_2- розірвати.
Стягнути при видачі свідоцтва про розірвання шлюбу державне мито на користь держави в розмірі 17 (сімнадцяти) гривен 00 копійок з ОСОБА_1, звільнивши від сплати державного мита ОСОБА_2.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, шляхом подачі заяви про перегляд протягом 10 днів з дня отримання його копії. Заочне рішення підлягає оскарженню у загальному порядку передбаченому ЦПК України.