Судове рішення #6472143

Справа № 3-761  

 2009 р.        

 

ПОСТАНОВА  

20  жовтня 2009  року


 Суддя Чечельницького районного суду Вінницької області       Задорожний В.П., розглянувши матеріали справи про адміністративне правопорушення, що  надійшли від Чечельницького РВ ГУМВС України у Вінницькій області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1,  ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2,  по ст. ст. 130 ч.1  КУпроАП,-


ВСТАНОВИВ:  


 19 жовтня 2009 року о  1 годині 10 хвилин в смт. Чечельник по вул. Леніна ОСОБА_1, порушуючи п. 2.5;2.9 ПДР(а) (водієві забороняється: а) керувати транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння або перебуваючи під впливом наркотичних чи токсичних речовин;), керував транспортним засобом  Днепр-16 дн 2701 ВИИ,  з ознаками алкогольного сп'яніння.  

 Огляд на стан сп”яніння проводився за допомогою трубки “КТ”.

 Своїми діями ОСОБА_1  вчинив правопорушення, передбачене ст.130 ч.1 КУпроАП.

 Приймаючи до уваги, що ОСОБА_1  щиро розкаявся, вперше притягується до адміністративної відповідальності, вважаю за необхідне призначити йому адміністративне стягнення у виді громадських робіт.

 Керуючись ст.ст. 130 ч.1, 283, 284, 285,321-1  КУпроАП, -


ПОСТАНОВИВ:  


 ОСОБА_1  визнати винним та  накласти стягнення по ст.130 ч.1 КУпроАП - 40 (сорок) годин громадських робіт.

 Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Вінницької області протягом десяти днів з дня її винесення.

 Апеляційна скарга подається через суд, який виніс постанову.

 Копію постанови вручити  ОСОБА_1




Суддя :  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація