справа № 2-747/07 p.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
06 лютого 2007 року
Автозаводський районний суд м. Кременчука в складі:
головуючого судді - Плахотника Г.М.
при секретарі - Заніній О.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Кременчуці цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу
ВСТАНОВИВ:
Позивач ОСОБА_1. звернувся в суд з позовом до ОСОБА_2про розірвання шлюбу. В своїй позовній заяві позивач зазначив, що 07.09.2003 року зареєстрував шлюб з відповідачкою у відділі РАГСу М.Миргороду, актовий запис НОМЕР_1
Дошлюбне прізвище відповідачки ОСОБА_2.
Від даного шлюбу дітей не мають.
Шлюбні відносини з відповідачкою припинені в травні 2006 року по причині того, що в сім'ї були погані взаємовідносини, немає взаємопорозуміння та довіри одне до одного. Це призвело до повної відчуженості та втрати одне до одного почуттів взаємоповаги. Тому просив суд розірвати шлюб між ним та відповідачкою, як інвалід 2 групи позивач звільнений від сплати держмитамита.
В судовому засіданні позивач підтримав позовні вимоги і просив їх задовольнити.
Відповідачка в судовому засіданні підтвердила, що шлюбні відносини припинені в травні 2006 року, проти позову не заперечувала, просила шлюб розірвати.
Суд, розглянувши матеріали справи, заслухавши пояснення сторін , дав повну оцінку зібраним по справі доказам у їх сукупності, вважає, що позов обґрунтований і підлягає задоволенню.
Судом встановлено, що дійсно обставини, викладені в позові, мали місце. Сторони перебувають в шлюбі з 07.09.2003 року зареєстрованому в відділі РАГСу М.Миргороду, актовий запис НОМЕР_1
Від даного шлюбу дітей не мають.
Шлюбні відносини з відповідачем припинені по тій причині, що в сім'ї були погані взаємовідносини, немає взаємо порозуміння та довіри одне до одного, на ґрунті психологічної несумісності постійно сварились, конфліктували. Це призвело до повної відчуженості та втрати одне до одного почуттів взаємоповаги.
Майновий спір буде вирішений в окремому провадженні.
Оскільки позивач є інвалідом 2 групи, суд вважає за можливе звільнити позивача від сплати держмита
2
Згідно ст.ст. 110, 112 Сімейного Кодексу України позов про розірвання шлюбу може бути поданий одним з подружжя, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.
Керуючись ст.ст. 6,10,60 ЦПК України, ст.ст. 110, 112, 160, 161 Сімейного кодексу України, суд -
ВИРІШИВ:
Шлюб зареєстрований 07.09.2003 року у відділі РАЦС Миргородського управління юстиції, актовий запис НОМЕР_1 між ОСОБА_1, 1974 р.н. та ОСОБА_2 / дошлюбне прізвище ОСОБА_2, 1975 р.н. - розірвати.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
В разі не подання заяви про апеляційне оскарження , рішення набирає чинності після закінчення десятиденного терміну з дня проголошення рішення , а в разі неподання апеляційної скарги- після закінчення двадцятиденного терміну.