ЛУГАНСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
м. Луганськ, вул. Коцюбинського, 2
____________________________________________________________________________________
У Х В А Л А
ПРО ПРИЙНЯТТЯ АПЕЛЯЦІЙНОЇ СКАРГИ
03.05.2007 року Справа № 5/574
Луганський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого: Медуниці О.Є.
суддів Бойченка К.І.
Лазненко Л.Л.
розглянувши
апеляційну скаргу Колективного підприємства №52
„Термоізоляція”, м. Сєвєродонецьк
Луганської області
на рішення
господарського суду Луганської області
від 05.04.07 (підписано 10.04.07)
по справі №5/574 (суддя – Закропивний О.В.)
за позовом Відкритого акціонерного товариства
„Стахановський завод технічного вуглецю”,
м. Стаханов Луганської області
до відповідача Колективного підприємства №52
„Термоізоляція”, м. Сєвєродонецьк
Луганської області
про стягнення 20577 грн. 48 коп.
визнав апеляційну скаргу такою, що підлягає прийняттю до провадження, керуючись ст.98 Господарського процесуального кодексу України, Луганський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів, -
УХВАЛИВ:
1. Порушити апеляційне провадження.
2. Скаргу призначити до розгляду на 17.05.07 на 10 год. 30 хв.
3. Засідання відбудеться у приміщенні Луганського апеляційного господарського суду за адресою: м. Луганськ, вул. Коцюбинського, 2, 6-й поверх.
4. Зобов’язати позивача – надати оригінали документів по даній справі для огляду в судовому засіданні; подати відзив на апеляційну скаргу від 19.04.07 №ю-406, докази направлення (вручення) відзиву скаржнику (поштові квитанції, опис вкладення тощо) - подати до справи, документальне та нормативне обґрунтування викладених у відзиві доводів.
5. Зобов’язати відповідача (заявник скарги) – надати оригінали документів по даній справі для огляду в судовому засіданні; подати письмові пояснення на відзив на апеляційну скаргу від 19.04.07 №ю-406 позивача; документальне та нормативне обґрунтування викладених у поясненнях доводів.
Явка повноважних та компетентних представників сторін у судове засідання на їх розсуд.
Роз’яснити сторонам, що за ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторону, з винної сторони стягується штраф у розмірі до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Нез’явлення повноважних та компетентних представників сторін у судове засідання Луганського апеляційного господарського суду не перешкоджає перегляду рішення місцевого господарського суду по суті.
Головуючий суддя О.Є. Медуниця
Суддя К.І. Бойченко
Суддя Л.Л. Лазненко