Судове рішення #6434543



                                                                                     

                                                 Справа № 3-1037/09


                                                    ПОСТАНОВА

                                                 ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

09 жовтня 2009 року суддя  Кельменецького районного суду Чернівецької області Харабара І.В., розглянувши справу про притягнення до адміністративної відповідальності за ст.130 ч.1 КУпАП ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1  року народження, жителя АДРЕСА_1 , не працюючого,-

                                                    В с т а н о в и в:

28 вересня 2009 року, біля 06 години 00 хвилин в смт. Кельменці по вул. Довженка Чернівецької області ОСОБА_1  керував мотоциклом іноземного виробництва “Дельта” без н.з. в порушення вимог пункту 2.9 “а” Правил дорожнього руху України, в стані алкогольного сп`яніння.

    ОСОБА_1  вину у вчиненому визнав, та пояснив пояснив, що 28 вересня 2009 року, біля 06 години 00 хвилин в смт. Кельменці по вул. Довженка Чернівецької області, керував мотоциклом іноземного виробництва “Дельта” без н.з в стані алкогольного сп`яніння.

Факт вчинення правопорушення стверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії СЕ № НОМЕР_1  від 28 вересня 2009  року, протоколом № 467 медичного огляду для встановлення факту вживання психоактивної речовини та стану сп'яніння та його поясненями.

    При накладенні на ОСОБА_1  адміністративного стягнення враховується характер вчиненого правопорушення, особа порушницка, ступінь його вини, та інші обставини справи.

Враховуючи вищенаведене, вважаю, що на ОСОБА_1  слід накласти стягнення у виді штрафу   передбаченого санкцією ч.1 ст.130 КУпАП.

    Керуючись ст.ст.280, 283, 284 КУпАП суддя,-

                                                П О С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1  визнати винним у вчиненні  адміністративного правопорушення передбаченого  ч.1 ст.130 КУпАП та  накласти на нього стягнення у виді   штрафу у розмірі 2800 (дві тисячі вісімсот) гривень .

    Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.

Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено  протест прокурора  протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до Апеляційного  суду Чернівецької області через Кельменецький районний суд.


С У Д Д Я: /підпис/

З оригіналом знідно:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація