Судове рішення #6429273


        Копія

Справа № 3- 2228- 2009 року



 

П О С Т А Н О В А  

Іменем України  


  23 жовтня 2009 року суддя Уманського міськрайонного суду Черкаської області

ОСОБА_1, розглянувши матеріали, які надійшли від відділення ДАІ з обслуговування адміністративної території м. Умані при УМВС України в Черкаській області   про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючий ІНФОРМАЦІЯ_2, не працюючий,


за ч. 3 ст. 122 КУпАП


В С Т А Н О В И В :

  

ОСОБА_2 22.09.2009 р. о 02 год. 54 хв. на 155 км ад Київ – Чоп, керуючи автомобілем НОМЕР_1, рухався зі швидкістю 123 км/год, в зоні дії знака (обмеження швидкості 70 км/год), де ведуться дорожні роботи позначені дорожнім знаком 1.37. Порушив п. 12.9 «б» ПДР України.      

У судовому засіданні ОСОБА_2 вину у вчиненому правопорушенні визнав повністю.  

Вина правопорушника в суді підтверджена повністю зібраними матеріалами справи і в його діях є склад правопорушення, передбачений ч. 3 ст. 122  КУпАП.


Керуючись ч. 3 ст. 122, ст. ст. 283, 284, 294 КУпАП, суддя,  -


П О С Т А Н О  В И В:

 

Визнати винним  ОСОБА_2 у вчинені адміністративного правопорушення та призначити йому покарання у вигляді штрафу в розмірі 510 грн.    

 

Постанова може бути оскаржена або опротестована прокурором до апеляційного суду Черкаської області на протязі 10 днів з дня винесення постанови через Уманський міськрайонний суд.


 

                                             СУДДЯ

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація